В Сторожинці відкрили Інклюзивно-ресурсний центр

У травні поточного року головою Чернівецької обласної державної адміністрації Олексадром Фищуком та Головою ради Благодійного фонду Петра Порошенка  Мариною Порошенко було підписано Меморандум про долучення нашої області до Всеукраїнського проекту “Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації”, який реалізовується у співпраці з Міністерством науки і освіти України.

Також було підписано Меморандуми про співпрацю між Чернівецькою облдержадміністрацією й керівниками органів місцевого самоврядування щодо створення мережі інклюзивно-ресурсних центрів в області.

Сьогодні, 30 серпня 2018 року, у рамках реалізації зазначеного Меморандуму у місті Сторожинець, по вул. Б. Хмельницького, 7 (колишнє приміщення ЦЕНТУМу) відбулося урочисте відкриття комунальної установи “Сторожинецький інклюзивно-ресурсний центр”, який буде займатися забезпеченням права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження компенсуючого типу учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл.

На початку заходу присутні вшанували пам’ять наших земляків та усіх Героїв України, які загинули на Сході, захищаючи наше світле майбутнє,  хвилиною мовчання, після чого були покладені квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Почесними гостями урочистостей були голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, директор Департаменту освіти і науки ОДА Оксана Палічук, голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош, заступник голови Сторожинецької райради Володимир Філіпович, голова Сторожинецької громади Микола Карлійчук, голова Красноїльської громади Степан Драгун. 

Своє музичне вітання подарувала особлива дівчинка Гаврилюк Анастасія, після чого з вітальним словом до присутніх звернулася багатодітна матір, голова Громадської організації жінок Підгір’я «Берегиня», мати особливої дитини Аліна Побіжан та голова ГО “Богдан”, яке опікується дітьми з обмеженими можливостями, Галина Токар. 

Між Сторожинецькою та Красноїльською громадою була підписана Угода про співпрацю, предметом якої є забезпечення прав дітей віком від 2 до 18 років з особливими освітніми потребами, що проживають на території Красноїльськоїї ОТГ.

Отож, запрошуємо голів Сторожинецької міської ОТГ Карлійчука Миколу Миколайовича та Красноїльської селищної ОТГ Драгуна Степана Дмитровича до підписання Угоди.

Після урочистого перерізання стрічки приміщення освятив отець Михайло, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Сторожинець.

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт:

Категорія: Важливо Новини району
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ