TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Наші краяни стали чемпіонами Всеукраїнських змагань-2018 серед кращих вальників лісу та кращих операторів гідроманіпулятора

Вчора, 30 серпня, на базі ДП «Тетерівський лісгосп» (Київська область) відбулися всеукраїнські галузеві змагання на визначення кращого вальника країни та кращого оператора гідроманіпулятора.

За результатами конкурсних етапів зі Сторожинеччини двічі піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу. Перше місце у ХХІ Всеукраїнському конкурсі вальників лісу посів Віталій Слюсарчук, викладач спецдисциплін, завідувач денним відділенням Сторожинецького лісового коледжу. Віталій Васильович представляв на змаганнях команду компанії «Штіль».

Перше місце у Х Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «Кращий оператор гідроманіпулятора-2018» виборов Валерій Гриженку, водій лісовоза, працівник Чудейського транспортного цеху ДП «Сторожинецьке ЛГ».

Костянтин Жолован, який працює у Чемернарському лісництві ДП «Берегометське ДЛМГ», посів у Всеукраїнському конкурсі вальників лісу-2018 почесне четверте місце серед 30 учасників змагань.

Дмитро Міглей, водій лісовоза також з Чудейського транспортного цеху ДП «Сторожинецьке ЛГ», зайняв 5 місце серед 16 учасників змагань на кращого оператора гідроманіпулятора.

З приємністю зазначимо, що Валерій Гриженку неодноразово ставав переможцем всеукраїнських чемпіонатів з фахової майстерності. У 2012 році він прославив Україну і, зокрема, Сторожинецький лісгосп на міжнародних змаганнях операторів гідроманіпуляторів.

«Ми пишаємося нашими призерами нинішніх всеукраїнських змагань, – каже директор ДП «Сторожинецьке ЛГ» Ігор Беленчук. – Спасибі Валерію Гриженку і Дмитрові Міглею за відмінний результат у цьому конкурсі.

А також велика подяка усім, хто підтримував наших хлопців безпосередньо на цих змаганнях. Надзвичайно приємно було бачити, як представники нашого славного Сторожинецького краю займають вищі чемпіонські сходинки на п’єдесталі всеукраїнських змагань. Від імені всього трудового колективу нашого лісогосподарського підприємства бажаю чемпіонам і призерам подальших професійних здобутків».

Джерело: ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Категорія: Новини району
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ