TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Жителі Нових Бросківців просять надати їм шкільний автобус

Шкільний автобус для Нових Бросківців

Минулої п’ятниці біля Сторожинецької мерії зібралися жителі Нових Бросківців з проханням надати для села шкільний автобус, який довозитиме дітей до Сторожинця.

Новобросківецьку школу І-ІІ ст. приєднали до Сторожинецького районного ліцею, зробивши останній опорним навчальним закладом.

В селі залишилася школа І-ІІІ ст., яка має всі можливості для навчання дітей (включаючи шкільний автобус для підвозу дітей до навчального закладу), але група батьків виявила бажання, щоб їхні діти навчалися в Сторожинці, що є їх правом.

За словами жителів Нових Бросківців, у селі є 66 дітей, які навчаються в районному ліцеї, 22 дитини, які навчаються в районній гімназії та ЗОШ №1, 5 вчителів та троє дошкільнят, які добираються до Сторожинця попутним транспортом.

Проблему частково вирішили, продовживши маршрут шкільного автобусу Панківського НВК, але той не забирає дітей з усіх зупинок, зокрема з Заболоття, а також приїжджає до Сторожинця у 7:20, через що діти змушені очікувати відкриття навчальних закладів.

Заступник міського голови Петро Брижак зазначив, що в селі є навчальний заклад з шкільним автобусом, а підвіз дітей до міста за бажанням їх батьків не передбачений.

В загальному, програма “Шкільний автобус” розрахована для підвозу учнів та педагогів у сільській місцевості при відстані до школи більше трьох кілометрів.

Це може створити прецедент, коли і інші батьки, які довозять дітей до інших населених пунктів, будуть вимагати надати їм транспорт, не зважаючи на те, що за їх місцем проживання навчальний заклад існує і функціонує.

Наразі міська рада шукає можливості для додаткового рейсу приватного перевізника, який задовольнив би прохання жителів Нових Бросківців. Додатково виділити шкільний автобус у громади немає. До кінця року мерія має закупити ще один шкільний автобус, але за яким навчальним закладом його закріплять, будуть вирішувати депутати.

Категорія: Важливо Відео Освіта
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

АРХІВ