TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Сторожинецькі спортсмени взяли призові місця на Чемпіонаті області з панкратіону

Вчора, 18 листопада 2018 року, в спортивному комплексі “Олімпія” проходив відкритий чемпіонат області з панкратіону в розділах Фул контакт (повний контакт, де дозволені удари як в стійці так і в партері) та традішин (заборонено наносити удари в голову руками в стійці), в якому прийняло участь близько 200 учасників.

Спортсмени клубу “Спарта” з Сторожинця в безкопромісній боротьбі зайняли призові місця. завоювали такі медалі: Унгурян Ілля, вага 95+ кг, виборов І місце в 2 розділах.

Головко Володимир, вага 69 кг, – І місце в традішині та ІІ – в фулі вага 69 кг. Гринюк Юрій, вага 71 кг – ІІ місце традішин, Савчук Микола, вага 66 кг, – ІІІ місце у фулі, ІІІ – традішин вага. Воколюк Сергій, вага 69 кг, – ІІІ місце у розділі Фул контакт. Про це повідомив тренер клубу Мігальчан Віталій Вікторович.

Спортсмени висловлюють вдячність директору Сторожинецької районної гімназії Алієвій Світлані Петрівні за сприяння у розвитку панкратіону на Сторожинеччині.

Категорія: Спорт
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ