TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Вихованка Сторожинецької художньої школи стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу “Нові імена України”

В залі Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської відбулось нагородження переможців XXVIII щорічного Всеукраїнського конкурсу “Нові імена України” імені Бориса Олійника, в якому прийняла участь та стала дипломантом учениця Сторожинецької художньої школи Галицька Дар’я з серією робіт «Писанки – обереги», на папері виготовленому власноруч.

Для юної художниці кожна писанка  – це ніби маленький світ. Тут і небо із зорями, і вода з рибами, і дерево життя з птахами. Працювала з задоволенням, вклавши у свої роботи багато зусиль, уяви та майстерності.

Упродовж 16 років існування програми “Нові імена України” учні Сторожинецької художньої школи не раз поверталися додому переможцями – лауреатами або дипломантами, і це засвідчує високий фаховий рівень роботи викладачів.

Категорія: Культура
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ