Як сторожинчани на Йордана у Сіреті купалися

Вважається, що занурившись у водойму на Водохреща, людина заряджається здоров’ям та життєвою силою на цілий рік і ні в якому разі не захворіє. В народі кажуть, що саме на Водохреща вода стає цілющою – вся вода, навіть та, яка тече у водогоні.

Вчора, 19 січня 2019 року, віряни Сторожинецького району, після літургії та освячення, купалися у водоймах. В Сторожинці було облаштовано два місця для купання у Сіреті. Там можна було почастуватися теплим вином та чаєм, а на місці чергували медики та рятувальники.

Біля пішохідного моста через річку по вул. І. Вільде прихожани Свято-Георгіївської церкви, після ранішнього освячення вони у храми, окуналися в річку. Для всіх бажаючих організували теплий настил та сходи для безпечного спуску до води.

Парафіяни Церкви Різдва Пресвятої Богородиці окуналися в воду на Сіреті в самому низу вул. Чаплигіна. Для бажаючих зігрітися запалили величезне багаття, а також після купання наливали гаряче вино та пригощали бутербродами. На місці також чергували медики та рятувальники.

Категорія: Важливо Новини міста
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ