TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

«Митець, який надто любив Україну». У Панці провели вечір пам’яті Володимира Івасюка

4 березня 2019 року український поет, композитор, художник, автор і виконавець пісень Володимир Івасюк міг би відзначити свій 70-річний ювілей.

У бібліотеку села Панка Сторожинецької міської ради на вечір-спомин «Митець, який надто любив Україну» прийшли старшокласники Панківського НВК разом із учителем зарубіжної літератури, керівником літературної студії місцевої десятирічки , поетесою Марією Побіжан.       

Завідувачка бібліотеки ознайомила учасників ювілейного заходу з життєвим і творчим шляхом буковинського митця, цікавими фактами з його життя, провела огляд книжкової виставки «Його пісні – чар-зілля серця», до якої ввійшли спогади та есе, довідкова література, фотоальбоми, пісенники, твори-присвяти ювіляру.

Завдяки інноваційним технологіям користувачі бібліотеки мали змогу переглянути світлини, архівні документи, фрагменти документальних фільмів, прослухати незабутні пісні Володимира Івасюка «Червона рута», «Водограй», «Я піду в далекі гори», «Балада про мальви», які полонили увесь світ і стали воістину народними.

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ