Четвер, Березень 21
PapaKarlo - вироби з дерева

Склад дільничних виборчих комісій територіального виборчого округу №202

Окружною виборчою комісією територіального виборчого округу №202 було сформовано склад дільничних виборчих комісій по виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Загалом до складу ДВК увійшло 2704 особи від 18 кандидатів на посаду Президента України. Керівний склад комісій був визначений згідно квот шляхом жеребкування.

СКЛАД
дільничних виборчих комісій з виборів Президента України
територіального виборчого округу № 202

Дільнична виборча комісія № 000001
Голова комісіїБатирь Іванна Рудольфівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїГулька Олександр Миколайович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Ключко Дар’я Юріївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Мотреску Лідія Юліанівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730001
Голова комісіїТкачук Надія Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісіїБілов Віталій Володимирович, 1943 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїІвоняк Олег Степанович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Бєлова Тамара Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Вишницька Наталія Вячеславівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Вільчак Євгенія Вікторівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гаврилюк Оксана Дмитрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Колотило Володимир Миколайович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Коновчук Василь Вікторович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Лазоряк Марія Георгіївна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Медецька Леся Степанівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Петрейко Діана Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Сичова Лідія Григорівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Сичова Оксана Юріївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Таушер Вікторія Іллівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Таушер Олександр Михайлович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Фірчук Тетяна Андріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Шаріфова Вікторія Володимирівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730002
Голова комісіїМедецька Марія Василівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїКовалюк Вікторія Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїСаманчук Ольга Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Члени комісії:
Гора Лариса Миколаївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Денис Оксана Тадеївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дроздовський Микола Михайлович, 1942 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Козубовська Марія Петрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Кузик Валентина Петрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Лоза Єва Пантелеймонівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Луцька Катерина Тарасівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Лучек Любов Мирославівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Марочко Світлана Вікторівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Михайлюк Віра Андріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Рибак Марія Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Рибак Тетяна Валентинівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Рубанова Тетяна Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Чорней Юрій Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Ярова Людмила Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730003
Голова комісіїГловацька Олена Павлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісіїВасильчишин Іван Васильович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Секретар комісіїТкачук Марія Василівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Боднарюк Стефанія Орестівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Гуменна Катерина Павлівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дроздик Світлана Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Калинич Лідія Леонідівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Кордяк Людмила Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лангеман Любов Прокопівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Литвин Іван Дмитрович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Мазепа Юрій Петрович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Марфійчук Юрій Васильович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Овадюк Людмила Станіславівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Руснак Ольга Валеріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Терен Євдокія Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Товарницька Богдана Романівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Тузяк Михайліна Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Фраюк Надія Іллівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дільнична виборча комісія № 730004
Голова комісіїДанилюк Марія Володимирівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Заступник голови комісіїЛакуста Ольга Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісіїСидор Людмила Тадеушівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Вінничук Ольга Мар’янівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Головко Людмила Октавіанівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Козьма Марія Георгіївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Курик Мар’яна Юріївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Легкун Світлана Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Маєр Ярослава Володимирівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Матейчук Галина Іллівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Олійник Галина Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Палагнюк Інна Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Перепелиця Лідія Володимирівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Попович Олексій Васильович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Савчук Оксана Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Столяр Лідія Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Шапка Юрій Миколайович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дільнична виборча комісія № 730005
Голова комісіїПопович Руслана Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїХачман Наталія Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісіїАронець Тетяна Георгіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Аронець Роман Михайлович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Бевз Марія Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Гарас Світлана Петрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Гарас Тетяна Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гелета Орися Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Гнатишин Галина Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Єленюк Оксана Юріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Єремійчук Любов Георгіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Колотило Анжеліка Олександрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Максимюк Юлія Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Сорокан Наталія Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Тимчук Оксана Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Тирон Марія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Ткачук Любов Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Цюпало Галина Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730006
Голова комісіїМалиш Марина Танасіївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісіїАронець Василина Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісіїВойткова Інна Мирославівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Андрюк Борислава Віорелівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Асаулка Ярослав Анатолійович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Волошин Оксана Євгенівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Григоряк Людмила Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Лейба Катерина Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Малюк Олексій Ігорович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Одовійчук Світлана Ярославівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Проскурняк Анжела Дмитрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Репецький Ігор Миколайович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ротопан Любов Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Сіретський Василь Гарійович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Стринадко Марія Тодорівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Тарновецька Тетяна Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Штефуряк Іванна Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730007
Голова комісіїМарчук Валентина Яківна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісіїЗавялець Тетяна Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїРавлюк Іавн Георгійович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Антемюк Василь Володимирович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Гора Любов Олександрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Єленюк Іван Миколайович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кушнір Минодора Полікарпівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Легкун Григорій Теофілович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Марчук Світлана Сидорівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Марчук Ярослава Олександрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Матейчук Михайло Миколайович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Міхай Доріка Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Ніщук Юрій Рудольфович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Одовійчук Юрій Ярославович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Романович Алла Володимирівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Стасюк Василь Іванович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Фочук Марія Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Чепига Марина Орестівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Дільнична виборча комісія № 730008
Голова комісіїБаблюк Марія Степанівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісіїПопенюк Михайло Іванович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісіїКорпан Марія Мар Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Бризицька Оксана Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Бужора Катерина Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Горопяк Іван Онуфрійович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Граб Валентина Дмитрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дарій Григорій Васильович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Кермач Наталія Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Марчук Тетяна Анатоліївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Матейчук Мирослава Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Мендришора Василь Миколайович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Паламарюк Ірина Степанівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Софійчук Онуфрій Миколайович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Ткачук Олена Василівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Чорногуз Василь Дмитрович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Чорногуз Марія Петрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Шегета Олексій Дмитрович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730009
Голова комісіїКушнірюк Сільва Георгіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісіїМалярчук Стефанія Іллівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїБойчук Марія Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Акришора Сергій Степанович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Акришора Юлія Вікторівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Берник Ганна Дмитрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Боднарашик Микола Іванович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Галунка Руслан Веніамінович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гіндербург Лілія Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Дудка Галина Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Іпатій Юстина Пилипівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кошілка Тетяна Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лупу Людмила Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Максимюк Адік Емануїлович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Пінтя Василина Омелянівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Риб’юк Богдан Васильович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Романюк Олена Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Северин Ірина Петрівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730010
Голова комісіїАкришора Олександр Ілліч, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісіїГавриляк Дмитро Йосипович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісіїПаламарюк Наталія Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Акришора Алла Михайлівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Боднарашек Степан Васильович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Гавалешко Михайлина Анатоліївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Грабницька Леся Анатоліївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Грабницький Іван Георгійович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дарій Параска Андріївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Думенко Галина Георгіївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Думітро Тетяна Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Мельничук Світлана Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Пентюк Іван Васильович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Пердейко Надія Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Тодораш Сергій Дмитрович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Труфин Ніна Валентинівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Церковнюк Наталія Григорівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Якив’юк Марія Георгіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730011
Голова комісіїКушнірюк Василь Петрович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісіїЯкив’юк Ілля Олексійович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїРуснак Олена Дмитрівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Арич Катерина Танасіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Бердюк Людмила Дмитрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Боднарашик Іван Панкратійович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Думенко Анатолій Іванович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Киращук Людмила Дмитрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Клим Марія Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Корпан Марія Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Мендришора Катерина Олексіївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Мендришора Петро Танасійович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Роман Валентина Павлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Руснак Анатолій Іванович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Руснак Оксана Григорівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Стратій Тетяна Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Федорчук Галина Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Штефюк Ганна Володимирівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730012
Голова комісіїОлексюк Іван Степанівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісіїІванюк Ольга Іллівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Секретар комісіїКордяк Ірина Георгіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Катиринчук Марина Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Ковалюк Володимир Петрович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ковалюк Мар’яна Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Козмич Тетяна Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Колосовська Ірина Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Кордяк Галина Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Лисюк Василь Михайлович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Миренюк Олена Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Нестерюк Георгій Іванович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Нестерюк Марія Дмитрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Скотник Володимир Іванович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Струтинський Георгій Ілліч, 1969 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Товстецький Микола Орестович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Фраюк Наталія Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730013
Голова комісіїМоскалюк Світлана Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Заступник голови комісіїКузяк Тетяна Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісіїСтринадко Людмила Олександрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Бечка Марія Григорівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Волошенюк Василина Андріївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гудзій Марія Іванівна, 1942 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Д’яконюк Юлія Вікторівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Іванчук Марія Петрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Івоняк Савета Миколаївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Колотило Ганна Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Мандрик Марія Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Олександрюк Іван Іванович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Осташек Василина Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Паринюк Василина Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Рус Ганна Яківна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Сорохманюк Наталія Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Штефюк Орися Юріївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730014
Голова комісіїІванчук Надія Танасіївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісіїГавриш Іванна Валентинівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїОсташек Олена Петрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Гавриш Марія Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Григоряк Марія Олексіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Зварич Марія Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Зварич Оксана Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Зозуля Наталія Григорівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Іванчук Микола Миколайович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Іванчук Олена Георгіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Іванчук Олена Григорівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Колотило Надія Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кошман Марія Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кузь Людмила Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Кузь Марія Степанівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Москалюк Наталія Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Петрейко Василина Георгіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Стринадко Іван Миколайович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 730015
Голова комісіїІванчук Анатолій Дмитрович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Заступник голови комісіїАлександрюк Ганна Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісіїГуцул Василина Олександрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Андрич Юрій Миколайович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Барабаш Юлія Романівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Варварюк Надія Андріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гулей Ганна Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Климюк Надія Дмитрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кузь Настасія Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Кузь Степан Михайлович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Лях Олександр Григорович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Мельничук Іван Іванович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Мороз Ганна Григорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Палій Олексій Іванович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Сливченко Олександра Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Ткачук Степан Танасійович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Фльора Василина Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Шупікова Тетяна Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730016
Голова комісіїКлим Надія Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісіїГуревич Оксана Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїТурович Юлія Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Члени комісії:
Войчук Світлана Тарасівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Волянська Степанія Петрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Гулей Вікторія Ярославівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Гулей Танасій Васильович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Калинич Дмитро Іванович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Клим Любов Петрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Клим Марина Сафронівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Кокура Марина Яківна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Кушнерюк Ольга Миколаївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Никифорак Валентина Танасіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Попадюк Надія Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Попадюк Наталя Ігорівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Прокопович Марія Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Тинкаляк Наталія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Штефюк Марія Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дільнична виборча комісія № 730017
Голова комісіїЖолован Іван Дмитрович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісіїКлимчук Маріанна Олександрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісіїСтаткевич Іван Сидорович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Члени комісії:
Білий Віктор Тимофійович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Бощук Дмитро Іванович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Гузак Олексій Іванович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Жебчук Дмитро Миколайович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Жебчук Любов Василина, 1961 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Жебчук Надія Георгіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Жебчук Наталія Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кіндратек Лариса Вікторівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Лейбюк Ольга Дмитрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Мельничук Юрій Іванович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Нинчук Олександра Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Порчук Михайло Дмитрович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Роденко Євдокія Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Савчук Марія Петрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Татарчук Марія Степанівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730018
Голова комісіїДумітро Марія Танасіївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісіїГромик Марія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісіїАнтонюк Анжела Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Барановська Василина Петрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Вакалюк Галина Михайлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Величко Одосія Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Гілюк Галина Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Громик Сергій Анлдрійович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Жебчук Наталія Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Жебчук Наталя Дмитрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Зайцева Валентина Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Кіндратек Юрій Михайлович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Лейбюк Юрій Михайлович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Найда Оксана Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Стефанчук Василина Танасіївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Токар Олена Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Харюк Алла Троянівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Харюк Павло Троянович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дільнична виборча комісія № 730019
Голова комісіїМандрик Майя Гаврилівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісіїСтефанчук Людмила Петрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісіїТокар Орися Михайлівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Величко Ольга Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дорубець Любов Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Жебчук Василина Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Корпан Катерина Миколаївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Корпан Марія Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Косован Дмитро Васильович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Косован Євдокія Іллівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Лучак Світлана Антонівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Москалюк Марія Тодорівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Мотовилець Катерина Семенівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Окипняк Галина Іллівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Попович Марія Семенівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Стратій Давид Михайлович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Татарчук Іван Михайлович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Чорногуз Василь Юрійович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730020
Голова комісіїРізун Марія Дмитрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісіїВірста Георгій Михайлович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїКукуняк Іван Танасійович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Бобильчук Юрій Петрович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Василинчук Тетяна Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Данилюк Марія Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дмитрюк Катерина Олексіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Мазуряк Олена Танасіївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Максим’юк Анна Георгіївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Приймак Юрій Георгійович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Проскурняк Олена Андріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Стасюк Оксана Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Столяр Зіна Омелянівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Тимофійчук Катерина Миколаївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Томаш Марія Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Федюк Василина Андріївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Яворська Олена Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730021
Голова комісіїДубковець Лідія Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісіїРоманюк Наталія Олексіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісіїВатаманюк Людмила Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Ватаманюк Володимир Олексійович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Григоряк Катерина Георгіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заозерна Світлана Іллівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Ісак Анна Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Ковальська Оксана Олексіївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лоза Ольга Георгіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Луців Галина Кузьмівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Негру Марія Петрівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Пасько Валентина Георгіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Романюк Галина Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Семенюк Ромена Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Семирозум Ніна Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Семирозум-Білак Марина Омелянівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Труфин Олена Миколаївна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Фуштей Ганна Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730022
Голова комісіїКушнірюк Галина Георгіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїФуштей Іван Ілліч, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісіїБежнар Валентина Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Білав’юк Ольга Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Григоряк Ольга Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Іванчук Оксана Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Кусяк Олена Костянтинівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Лучик Ольга Володимирівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Малиш Олена Сергіївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Олексюк Оксана Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Олексюк Оксана Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Павлюк Василина Василівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Павлюк Людмила Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сидорик Марія Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Фуштей Василина Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Фуштей Марина Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Чепух Фрозіна Георгіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Яким’юк Марія Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730023
Голова комісіїТкачук Богдан Танасійович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісіїНагірняк Василь Михайлович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїКордяк Галина Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Бежнар Ганна Георгіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Бендив Галина Дмитрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Гатеж Наталія Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Гатеж Юрій Михайлович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Нагірняк Георгіна Орестівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Нагірняк Марія Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Нагірняк Михайло Васильович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Нагірняк Ярослав Іванович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Пелипко Оксана Григорівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Поп’юк-Міхайлюк Олена Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Соколович Параска Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Токар Галина Іллівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Токар Ірина Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Труфин Петро Васильович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730024
Голова комісіїРибюк Зоя Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїЗав Cялець Марія Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїЧибір Любов Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Габур Галина Петрівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Гринюк Катерина Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Данко Настасія Степанівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Завялець Валентина Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Лакуста Валентина Євгенівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Лакуста Наталія Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Марковська Марія Вікторівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Опаєць Марина Іванівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Опаєць Микола Теофілович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Павлюк Іванна Георгіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Пікур Тетяна Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Рибюк Анатолій Васильович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Тесліцька Оксана Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Чибір Ілля Миколайович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730025
Голова комісіїПаламарюк Наталія Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїТисліцька Людмила Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісіїКурик Олеся Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Боднарюк Світлана Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Ватрич Олена Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Данилюк Любов Михпайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Зав’ялець Ярослав Іларійович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Іванческул Параска Іллівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Крисовата Тамара Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лазар Марія Віталіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Миронко Ганна Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Паламарюк Ілля Михайлович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Петрашкан Наталія Георгіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Савчук Микола Ілліч, 1959 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Тирон Ганна Теофілівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Чибир Валентина Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730026
Голова комісіїНайда Марія Радувна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісіїБарбір Олександр Васильович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїБарбір Євгенія Тодорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Барбір Інна Василлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Варварюк Ліля Олексанрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Гаврилюк Людмила Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Давимука Ганна Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Данилюк Світлана Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Думич Тамара Нестерівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Зав’ялець Петро Радулович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Максимюк Алла Корнелівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Миронко Михайло Васильович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Найда Параска Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Сорокан Ірина Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Стасюк Валентина Ігорівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Тарновецька Любов Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Чокобок Дмитро Васильович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730027
Голова комісіїАндрюк Олена Онуфріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїКолотило Вікторія Степанівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісіїГаіна Чіпріан Георгійович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Албота Віталій Омелянович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Албота Параска Георгіївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Бринзей Фросина Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Гаврилюк Наталія Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Захарія Галина Прокопівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Іванчук Марія Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Колотило Марія Георгіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Колотило Одарка Гаврилівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Колотило Олеся Василіавна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Курик Світлана Андріївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лютик Любов Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Ткачук Катерина Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ткачук Фросина Георгіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Федюк Марія Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Шейчук Тетяна Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730028
Голова комісіїКузь Катерина Григорівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїПріц Орися Георгіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Секретар комісіїГавалешко Марія Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Бендас Ганна Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Бендас Олена Георгіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Бендас Параска Дмитрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Костащук Василина Танасіївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Кучак Марія Георгіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Лютик Софія Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мельничук Марія Петрівна, 1945 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Олексійчук Наталія Петрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ошевський Олександр Васильович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Радуляк Марія Георгіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Ткачук Олеся Андріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Франюк Марія Онуфріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Шандро Марія Кузьмівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Шандро Фрозіна Танкасіївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730029
Голова комісіїШора Галина Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїКорневська Ганна Дмитрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісіїСороцька Людмила Костянтинівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Бойко Богдан Юрійович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Бойко Людмила Степанівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Бойко Наталія Танасіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Вишинська Регіна Степанівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Візир Ілля Миколайович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Гаврилець Олексій Валерійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Гуменюк Мирослава Ярославівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дрищ Любов Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Іванюк Розалія Дмитрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Іпатій Марина Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Кочерган Георгій Володимирович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Олексюк Ольга Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Сідор Діана Михайлівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Шора Степан Михайлович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Дільнична виборча комісія № 730030
Голова комісіїТанащук Наталія Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїКлима Наталія Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісіїБойчук Марія Григорівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Члени комісії:
Бойко Наталія Юріївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Гаврилець Розалія Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Ізотікова Марія Костянтинівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Іпатій Марія Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Іпатій Степанія Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мацьопа Євдокія Іллівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Мицкан Марія Петрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Олексюк Іван Миколайович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Олексюк Людмила Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Олексюк Микола Іванович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Олексюк Тетяна Петрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Палагнюк Любов Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сідор Микола Петрович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Сороцька Марія Іллівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Тофан Аліса Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730031
Голова комісіїКирияк Світлана Петрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїБілак Петро Федорович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісіїКостецька Олена Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Бежинар Марія Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Галецька Людмила Юріївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Григолінська Оксана Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Григолінський Василь Петрович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Іванова Валентина Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Ковбиш Надія Петрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Костецький Володимир Миколайович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Костецький Микола Степанович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Мироняк Галина Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Моток Володимир Миколайович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Моток Оксана Іллівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Пуюл Любов Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ткачук Сергій Ярославович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Федюк Марія Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730032
Голова комісіїМарчук Ліана Юріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісіїШутак Сергій Дмитрович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісіїПроданюк Мар’яна Миколаївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Головатюк Валентина Володимирівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Кравчук Людмила Дмитрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Лашкіба Олеся Григорівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Люканюк Євдокія Аркадіївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Мельничук Надія Вікторівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Мицкан Ніна Дмитрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Москалюк Валентина Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Проданюк Тетяна Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Проданюк Тетяна Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Романюк Тетяна Григорівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Сідор Сергій Петрович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Шутак Аліна Юріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Шутак Людмила Георгіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Шутак Олег Сергійович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730033
Голова комісіїКокош Марія Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїВерченко Геннадій Борисович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїФока Констянтин Юрійович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Бучацький Любомир Володимирович, 1942 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кермач Ілля Степанович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Клим Віктор Ілліч, 1954 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Козубовський Степан Іванович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Лашкіба Інна Петрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лашкіба Наталія Євгенівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Мельничук Марія Степанівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Мельничук Микола Вікторович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Місікевич Віталій Васильович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Мудрак Анжела Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Нистирюк Руслан Георгійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Татарчук Петро Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Ткачук Ольга Петрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Фівкіна Надія Вікторівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Штефуряк Юрій Онуфрійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730034
Голова комісіїМельничук Вікторія Володимирівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїМорар Діана Дмитрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісіїРощебак Василь Дмитрович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Боднарюк Тетяна Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Бойчук Олена Степанівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Гладчук Василь Георгійович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Гладчук Юрій Васильович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Іпатій Микола Павлович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Кравчук Уляна Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лашкіба Зінаїда Олексіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Лашкіба Наталія Юріїна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Мацьопа Василь Іванович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Мельничук Василь Григорович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Мендришора Ніна Анатолівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Олексюк Тетяна Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Романюк Катерина Тимофіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Семеген Юрій Васильович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Ткачук Валентина Георгівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дільнична виборча комісія № 730035
Голова комісіїТатарчук Михайло Юрійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісіїЗурак Іван Григорович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Секретар комісіїКулька Валентина Юріївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Берник Микола Іванович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дімбровська Людмила Олександрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Ісар Микола Юрійович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Косован Олена Олексіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Кофлер Євдокія Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Кравчук Дмитро Юрійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Лашкіба Микола Васильович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Мельничук Наталія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Мироненко Олена Георгіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Німчук Аліна Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Проданюк Дмитро Миколайович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Самборська Любов Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Танасійчук Надія Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Чорнолюкмикола Миколайович , 1968 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 730036
Голова комісіїТатарин Параска Дмитрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїСтефанюк Катерина Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Секретар комісіїПогорєлов Олександр Миколайович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Борук Вікторія Володимірівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Ватаманюк Ганна Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Гакман Тетяна Мирославівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Герецун Ганна Степанівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Загул Ілля Іванович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Загул Світлана Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Загул Ярослав Танасійович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кошман Ольга Стефанівна, 1945 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Крохмаль Оксана Теодорівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Кузик Параска Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Олексюк Одарка Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Погорєлова Василина Танасіївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Романюк Анна Олексіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Рудик Наталія Олексіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Сидир Олександр Васильович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Дільнична виборча комісія № 730037
Голова комісіїЗагул Марія Іллівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїЛучко Юліана Анатоліївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїКолотило Ольга Танасіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Винничук Петро Васильович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Гавалешко Ігор Петрович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Герецун Георгіна Тодорівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Герецун Григорій Васильович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Герецун Олег Степанович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Герецун Параска Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Головач Микола Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Колотило Андрій Олексійович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Колотило Любов Миколаївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Крохмаль Василь Іванович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Купчик Наталія Танасіївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Маковійчук Іван Васильович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Ткач Василь Тодорович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Ткач Параска Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730038
Голова комісіїШтефюк Кирило Миколайович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїТкач Василь Михайлович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїОлесюк Ганна Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Калинчук Ольга Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Малиш Світлана Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Нагірняк Людмила Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Савка Михайло Васильович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Сідор Дмитро Михайлович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Скринник Іван Миколайович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Ткач Стефанія Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ткач Яна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Ткач Ярослав Васильович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Фока Сава Олексійович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Фуштей Валентина Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Швейко Настасія Іванівна, 1941 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Штеф’юк Людмила Вікторівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 730039
Голова комісіїКонстантин Валентина Харламківна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїІванчук Дмитро Дмитрович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїВірста Мар’яна Антонівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Бабюк Анна Зіновіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Баланюк Світлана Іллівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Винничук Марія Миколаївна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Винничук Світлана Іллівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Вірста Катерина Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гайсан Людмила Григорівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Кошман Катерина Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Курик Тетяна Георгіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Кушицька Наталія-Оксана Євгенівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Пигичко Яніна Юріівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Проскурняк Василь Іванович, 1945 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Проскурняк Костянтин Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Радул Марія Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Троцюк Петро Наумович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Холіван Юліана Іванівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Дільнична виборча комісія № 730040
Голова комісіїШешуряк Лариса Дмитрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїЧорней Галина Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісіїОлексюк Валентина Дмитрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Говалешко Василь Дмитрович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Думенко Любов Дмитрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Козачук Олеся Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Колотело Арсен Юрійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Кордяк Наталія Тарасівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Круліковська Анастасія Дмитрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Мацьопа Микола Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Мацьопа Наталія Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Мельник Світлана Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Паламарюк Марія Дмитрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Паламарюк Олеся Степанівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Тарновецька Катерина Павлівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Чепельова Олена Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Чокан Анастасія Степанівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Шешуряк Володимир Дмитрович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730041
Голова комісіїКузик Галина Онуфріївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісіїМеленко Любомир Юрійович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїІсопчук Марія Онуфріївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Члени комісії:
Григоряк Алла Корніївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Григоряк Віра Степанівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Гуйван Галина Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гуйван Олеся Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Думич Ганна Михайлівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дучук Віктор Кузьмич, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Іванюк Марія Іванівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Марковський Олександр Іванович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Огродюк Оксана Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Панциру Георгій Васильович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Пашаковська Олеся Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Перепелиця Катерина Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Татарин Світлана Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Чечул Алла Ярославівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Яковійчук Галина Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 730185
Голова комісіїКравчук Валентина Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїЗінчук Петро Фадейович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісіїКарбашевська Ганна Леонтіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Бишку Ганна Володимирівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Візнюк Марія Степанівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Воробей Марія Андріївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Драгінда Наталія Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Євграшина Євгенія Онуфріївна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Козуб Любов Олександрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Крупко Алла Тимофіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кукурудзяк Світлана Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Лікар Вікторія Валеріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Макидон Валентина Петрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Микитюк Наталія Дмитрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сухолотюк Орися Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Флорескул Іван Онуфрійович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730186
Голова комісіїСавчук Ольга Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїГнатчук Наталія Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Секретар комісіїГешко Людмила Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Дяконюк Єлизавета Дмитрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кобаль Тетяна Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Лобач Наталія Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Максимюк Надія Сергіївна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Моргоч Марія Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Мотрюк Діана Миколаївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Остапюк Оксана Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Пілат Тетяна Валеріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Разінкіна Людмила Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Рихло Оксана Борисівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Руснак Лариса Григорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Фарус Валентина Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Федорова Єлизавета Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730187
Голова комісіїСолотвінська Світлана Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Заступник голови комісіїПалагнюк Марія Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїТимчук Леся Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Бабич Оксана Георгіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Біляр Іван Георгійович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Гнатчук Євгенія Миколаївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Костинюк Сніжана Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Остафійчук Людмила Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Остафійчук Станіслав Іванович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Островська Валентина Олександрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Стрийський Микола Олексійович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сухар Інна Михайлівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ткачук Анастасія Олександрівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Тумак Василь Георгійович, 1943 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Флекей Оксана Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Шекеряк Ольга Євгенівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 730188
Голова комісіїКапанюк Алла Григорівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісіїГрекул Дмитро Ілліч, 1973 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїГуцул Тетяна Василівна, 1945 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Члени комісії:
Будз Іван Петрович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Гончарук Анна Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Гордей Наталія Корніївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Грекул Ольга Денисівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Загаровська Юлія Вікторівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Карпова Юлія Віталіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Ковалюк Олеся Корніївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Малайко Ірина Сергіївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Олійник Марія Юріївна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Пожидаєва Юлія Денисівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сокирко Оксана Григорівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Федина Крістіна Вікторівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Чайкіна Тетяна Вікторівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Якуб’як Галина Вікторівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 730189
Голова комісіїКуриш Наталія Костянтинівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїПілат Світлана Іллівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісіїТухлинович Марія Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Боднар Людмила Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Гладюк Микола Вікторович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заяць Наталія Григорівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Клепач Віктор Дмитрович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кошарюк Василь Васильвич, 1954 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кулик Світлана Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Кулик Ярослав Григорович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Куриш Діана Григорівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Куриш Оксана Іллівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Нижник Світлана Зайнутдінівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Орлецька Галина Степанівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ріпка Наталія Корнелівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Розенквіт Ірина Аркадіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дільнична виборча комісія № 730190
Голова комісіїМаксимюк Тетяна Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісіїТкачук Марина Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїАврам Марія Костянтинівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Александрюк Дарія Мафтеївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Василик Людмила Мирославівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Гоголь Лілія Тодорівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Городинська Світлана Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Григірчик Ірина Олександрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Злотар Світлана Ярославівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Кривко Людмила Вікторівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Левіцька Галина Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Ліска Галина Юріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Максимюк Галина Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Симчук Микола Васильович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Симчук Мирослава Ярославівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Тарновецька Ольга Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730191
Голова комісіїРошко Марина Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісіїФедоряк Наталія Олександрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїВасильчак Алла Вікторівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Абрамович Світлана Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Вострова Світлана Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Зайшлюк Наталія Дионизіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Іванович Олеся Георгіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Ілюк Тетяна Іванівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лемко Марія Сільвестрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Пристайко Світлана Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Присунько Валентин Ілліч, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Присунько Орися Георгіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Федоряк Марина Олегівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Цуркан Ярослава Тодорівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Чайковська Анжела Ігорівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730192
Голова комісіїШкурган Зірка Корніївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїСторощук Микола Георгійович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісіїВакарюк Ілля Іванович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Андрійчук Зірка Романівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Берб’юк Валентина Денисівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Бойда Ярослав Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Вакарюк Тетяна Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дияк Мирослава Філемонівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дутчак Ліля Мирославівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заремська Сільва Євгенівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Костюра Світлана Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Незвиська Мар’яна Григорівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Савюк Ольга Володимирівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Савюк Ярослав Володимирович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Храпко Алла Євгенівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730193
Голова комісіїЩербан Валентина Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїСобко Любов Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісіїКий Любов Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Бугай Одарка Степанівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Вакарюк Світлана Степанівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Григорій Наталя Вікторівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Довганська Наталія Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дяченко Ольга Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Звізда Світлана Адамівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Липкан Іван Євгенійович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Мігай Наталія Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Федоряк Анатолій Георгійович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Шкурган Василь Миколайович, 1946 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Щербан Андріан Дмитрович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Щербан Інна Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730194
Голова комісіїВолошин Галина Захарівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Заступник голови комісіїОрлецька Марина Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Секретар комісіїХаринович Стефанія Петрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Боднар Тетяна Лазарівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Боровська Любомира Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Волошин Оксана Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Івасюк Ірина Борисівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Нікуліна Галина Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Путря Ярослава Григорівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Рошко Галина Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Рошко Оксана Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Серна Вадим Борисович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Серна Оксана Любомирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Храпко Настя Віталіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Шкурган Галина Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Шолда Світлана Денисівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 730195
Голова комісіїПідлубна Марія Михайлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісіїАсадуллаєва Марина Іллівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїБурдейна Людмила Володимирівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Бакрев Юлія Павлівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Борисюк Орися Тодорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Бурдейна Катерина Дмитрівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дутчак Алла Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Краснюк Наталія Валеріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Окружко Ніна Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Унгурян Світлана Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Шокостюк Ганна Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Шокостюк Марина Генадіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 730196
Голова комісіїСкрипник Галина Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісіїСтрельбіцька Іванія Олександрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісіїП’ятковська Тамара Степанівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Бахур Марія Георгіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Буняк Марія Георгіївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Василинчук Марія Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Галіцька Валентина Георгіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Данилюк Ігор Михайлович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кузик Марія Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кузик Михайло Георгійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Присяжнюк Ольга Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Скрипник Георгій Миколайович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Федоряк Володимир Олександрович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Федоряк Ольга Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Шепенюк Іван Георгійович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Яримчук Наталія Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 730197
Голова комісіїУсик Микола Дмитрович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісіїКміть Василь Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісіїПонич Марія Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Гаврилюк Павліна Тодорівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Григорець Ганна Людвиківна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Даниляк Людмила Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Даскалюк Микола Ілліч, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Костащук Алла Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Костащук Ольга Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Лукащук Орися Давидівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Лукащук Флоріка Іванівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Марціняк Марія Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Понич Марія Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Понич Юрій Васильович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Стрельцова Любов Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Федуряк Любов Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Шаран Юлія Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730198
Голова комісіїПинюк Тетяна Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісіїСопко Людмила Теофілівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісіїІлащук Галина Корнелівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Боднарюк Мар’яна Дмитрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ватаманюк Марія Деонізіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Гриндей Андрій Іванович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ілащук Надія Тодорівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Ілащук Ярослава Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Калинчук Ірина Георгіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Купчанко Зіновія Миколаївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Нищук Василь Миколайович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Флорескул Марія Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Шморгун Микола Васильович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Шморгун Світлана Теофілівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730199
Голова комісіїКміть Людмила Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїМурмилюк Єлисавета Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісіїБоднар Антоніна Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Аврам Надія Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Вишнюк Вікторія Михайлівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Грицюк Андріана Василівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Загарія Андрій Анатолійович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Коваль Оксана Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Коваль Олександр Миколайович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Липкан Зінаїда Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Липкан Микола Іванович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Мурмилюк Ольга Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Пеленко Євгенія Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Прокопець Аліна Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Сав’юк Марія Теофілівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Ткачук Галина Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 730200
Голова комісіїСопіт Ярослав Теофілович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїОстапюк Ірина-Ольга Дмитрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїГук Івонина Павлівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Букотько Марія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Івашин Володимир Олексійович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Івашина Наталія Олексіївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Козмуляк Василь Васильович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Липкан Світлана Корниліївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Лукащук Катерина Дмитрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Нищук Оксана Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ткачук Катерина Георгіївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Третяк Марія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Третяк Тетяна Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Харітон Вадим Іванович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730201
Голова комісіїАнтонюк Ілля Петрович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїГук Наталія Онисівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Секретар комісіїЗарубайло Галина Юхимівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Гаврилюк Марія Іванівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Гриндей Світлана Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Грицюк Валентина Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Єфімова Надія Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Зварун Івонина Євгенівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Продан Ольга Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Роїк Василь Васильович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Роїк Марина Василівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Татарін Лілія Романівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Туркевич Микола Іванович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Туркевич Наталія Василвна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ясенівська Зіновія Фрізанівна, 1943 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730202
Голова комісіїРакоча Ольга Іллівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісіїДеркач Віталій Ярославович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісіїДеркач Марія Євгенівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Білокучма Людмила Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Долганова Ганна Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Журавель Дмитро Іванович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Журавель Зоя Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Журавель Надія Василівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Книгницький Віталій Корнилійович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Корольчук Мирослава Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Кузенко Надія Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Мельничук Теофіла Дмитрівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Сав’юк Тетяна Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Шевчук Ірина Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Юсип Руслана Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730203
Голова комісіїКіцул Ірина Олександрівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Заступник голови комісіїСухолотюк Олександра Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісіїКошман Галина Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Білокрила Юлія Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Джуравець Світлана Євгенівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Ісар Мар’яна Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Кіцул Людмила Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Колісник Оксана Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Кошман Юлія Валеріївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Крушельницька Світлана Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Куцак Євгенія Василівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Лисак Одарка Корниліївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Новіцька Любов Анатоліївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Руснак Юрій Олександрович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Тануляк Василь Іванович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Юрбаш Ганна Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дільнична виборча комісія № 730204
Голова комісіїФесик Тетяна Тарасівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісіїРадощук Діана Михайлівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Секретар комісіїФлорескул Галина Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Андрейчук Любов Фрізанівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Когут Ольга Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Костащук Марія Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лакуста Михайло Васильович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лукаш Михайло Миколайович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Мельничук Оксана Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Миронюк Ганна Сидорівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Сопіт Ольга Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ставчанська Діана Володимирівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Токарюк Орися Василівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Флорескул Світлана Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Харитон Корнелій Васильович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Цопа Ольга Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дільнична виборча комісія № 730205
Голова комісіїХаритон Орися Самсонівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісіїФлорескул Василь Дмитрович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісіїІвончак Ольга Василівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Зимовська Валентина Олегівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Зозуля Марина Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Кирилюк Ірина Дмитрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лакуста Василь Самсонович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Лакуста Тетяна Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Маценко Ганна Петрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Маценко Марія Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Маценко Сергій Степанович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Пенюк Інна Дмитрівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Пенюк Софія Самсонівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Радощук Тетяна Дмитрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Скрипничук Микола Михайлович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Флорескул Валентина Сидорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730206
Голова комісіїТатарин Іван Васильович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісіїГригорій Богдан Миколайович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісіїПіць Ольга Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Члени комісії:
Богданюк Євгенія Ілівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Будз Ольга Андріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Вишньовський Броніслав Євгенович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Герасим Ольга Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Григорій Зоя Петрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Злотар Іван Манолійович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Злотар Орися Миколаївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Рурак Галина Октавіанівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ткачук Валентина Броніславівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ткачук Світлана Митрофанівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Харинович Богдан Ярославович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730207
Голова комісіїСмірнов Василь Миколайович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісіїНаумик Руслан Васильович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісіїПоян Микола Володимирович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Волощук Яна Петрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Єрійчук Олеся Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Наумик Сільва Володимирівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Николайчук Наталія Олегівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Сандуляк Алла Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Танасюк Світлана Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Татарин Рая Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Татарин Тетяна Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Флорескул Наталія Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Харинович Ольга Дмитрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 730208
Голова комісіїПітак Наталія Георгіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісіїСухарь Марія Георгіївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісіїДерешкевич Юлія Дмитрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Баланецька Тетяна Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Бевцик Галина Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Бевцик Марія Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Гайко Людмила Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Деркач Іванна Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дирешкевич Галина Романівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Козьма Валентина Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Павлюк Ольга Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Семенюк Тетяна Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Станаковська Яна Сергіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Тріщук Люба Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Швець Галина Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730209
Голова комісіїАврам Ірина Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїКирик Марія Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїЧеревко Петро Михайлович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Аврам Михайло Петрович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Владийчук Людмила Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Змійовська Валентина Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Казимір Ганна Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кошурба Марія Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кричун Михайло Андрійович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Курчак Світлана Крізантівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Лунгул Ольга Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Олентир Ганна Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Попадюк Михайло Іванович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Попадюк Станіслав Миколайович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Попович Марія Петрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Прокопець Сильвестр Фрізанович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Савчук Алла Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730210
Голова комісіїУрсуляк Павло Дмитрович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїАртименко Галина Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїРотар Марія Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Аврам Віктор Іванович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Артименко Михайло Євгенович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Бельцик Ольга Павлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Будз Тетяна Володимирівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дімед Григорій Степанович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Замар Альона Орестівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кошурба Валентина Георгіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кошурба Іван Михайлович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Прокопець Марина Петрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Руснак Тетяна Степанівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Чорней Світлана Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Шородок Андрій Іванович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730211
Голова комісіїАдамюк Людмила Павлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісіїКостащук Світлана Корнилівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісіїКостащук Тамара Георгіївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Буковей Світлана Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Гарматюк Любов Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Гуменюк Марія Юріївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Климчук Наталія Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Мігай Валентина Радулівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Орлецька Валентина Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Пашняк Оксана Степанівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Пентескул Тетяна Дмитрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сивачук Домна Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сікора Галина Євгенівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Тимофійчук Світлана Юріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Циганчук Тетяна Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730212
Голова комісіїСтасюк Таїсія Василівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїМельник Василь Михайлович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїТрепета Віталій Іванович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Беркут Надія Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Гаврилюк Ігор Іванович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Лащук Марія Петрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мельник Майя Михайлівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Мельник Михайло Васильович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Мельник Півонія Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Мельник Тетяна Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Романко Марія Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Сторощук Василина Степанівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Ткачук Марія Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Яскіляніна Тетяна Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730213
Голова комісіїІвасюк Ірина Іллівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісіїДобровольська Олеся Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісіїМаксимюк Катерина Георгіївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Гордійчук Людмила Дмитрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Думановський Анатолій Леонідович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Загарія Людмила Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Карпюк Любов Степанівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Ковальчук Галина Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Косменко Анатолій Юрійович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Косменко Світлана Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Кривинчук Олександр Петрович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кривинчук Тетяна Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Мандзюк Параска Михайлівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Сандуляк Любов Ярославівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730214
Голова комісіїХоботюк Михайло Орестович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісіїБугай Наталія Юріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісіїБабяк Олена Олександрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Андрієць Василина Ігорівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Андрієць Галина Георгіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Бабчук Людмила Георгіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дребіт Наталія Георгіїївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Євка Мирослав Миколайович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Марчук Лариса Марківна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Мишковська Ірина Олександрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Присяжнюк Валерія Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Филипчук Михайло Васильович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Харатін Яна Миколаївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Яківчик Ірина Юріївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Яківчик Ольга Олександрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730215
Голова комісіїЗапотічна Орися Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісіїГаврилюк Галина Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїВеличко Юлія Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Гаманюк Надія Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гніда Одарка Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заболоцька Яна Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Костюк Дарія Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Олексюк Яна Вікторівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Скрипник Катерина Дмитрівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Скрипніцька Тетяна Іллівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Тихоліз Юлія Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Фесик Ірина Олексіївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Якубівська Ольга Ілларіонівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730216
Голова комісіїДанилюк Парасковія Олексіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісіїСорохан Оксана Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїХорбут Слава Дмитрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Данелюк Василь Іванович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Іванчак Валентин Володимирович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Лясковська Єлізавета Олексанрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Олійник Павло Іванович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Рокоча Галина Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Рокоча Людмила Степанівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Сорохан Корнилій Васильович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Українець Марія Іларівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Хорбут Андрій Михайлович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Худик Дмитро Мирославович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Худик Ольга Дмитрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730217
Голова комісіїСорохан Іван Миколайович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїЩербата Орися Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісіїСорохан Орися Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Бойчук Ольга Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Гордійко Олександр Іванович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Грубер Андрій Вікторович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Грубер Марія Степанівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Грубер Оделя Йосипівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Капітанчук Галина Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кизименко Лариса Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кушнірюк Тетяна Василівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Маковійчук Ярослав Іванович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Незвиська Галина Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Сорохан Марія Захарівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730218
Голова комісіїРудейчук Наталія Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісіїПапчук Тетяна Миколаївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїВишневська Настасія Миколаївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Греф Світлана Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Гузій Ольга Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ізраілик Галина Танасіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Колотелюк Богдана Василівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кушнірик Юрій Іванович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Мартинюк Надія Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Маруняк Ганна Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Мачушак Галина Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Машкур Юлія Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Мельничук Олеся Георгіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Микитюк Галина Юріївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730219
Голова комісіїКлевчук Оксана Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїБурак Дарія Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісіїКлевчук Мирослава Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Біблюк Вадим Васильович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Біблюк Ігор Васильович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Бординюк Юрій Юрійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Гайдичук Олеся Захарівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Паліс Сніжана Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Петруник Наталія Георгіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Пиловіч Василь Захарович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Сумарюк Ольга Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Угринчук Наталія Володимирівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Федорюк Микола Васильович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Хорошенюк Ярослава Степанівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Чура Алла Романівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730220
Голова комісіїБурак Раїса Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісіїКачур Наталія Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісіїГабор Василь Аврилович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Члени комісії:
Авер’янова Лілія Валеріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Бойчук Тетяна Вікторівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Візнюк Георгій Степанович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гайдичук Олеся Захарівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Глухова Олена Валеріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кудринський Ярослав Васильович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Лагодин Ганна Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Пелепецький Богдан Віталійович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Савчук Інна Дмитрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Тарновецька Людмила Юріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Тащук Людмила Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730221
Голова комісіїМиронюк Тетяна Антонівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїРибак Одарка Денисівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїШарлай Олеся Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Берездецька Діана Сергіївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Бреник Одарка Степанівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Бурак Вікторія Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Вершигора Світлана Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Калібер Марія Дмитрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Клевчук Ольга Василівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Кормиш Світлана Захаріївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Крикливець Вероніка Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Марчук Віоліна Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Подільчук Галина Захарівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Савчук Тетяна Дмитрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Якубович Захарій Крізонтович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дільнична виборча комісія № 730222
Голова комісіїЖмурко Степанія Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісіїЕрстенюк Галина Петрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісіїВизір Оксана Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Вишиван Руслан Іванович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гавдук Іванна Євгенівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Гавдун Світлана Тодорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Галецька Марія Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Галецька Мар’яна Володимирівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гривул Алла Михайлівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гуля Інна Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Жмурко Іван Миколайович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Москалюк Марія Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Москалюк Михайло Іванович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Сащук Анна Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Харина Ольга Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Цурик Марія Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Чорней Микола Ілліч, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730223
Голова комісіїСтанкевич Ольга Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісіїРуснак Михайло Миколайович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїГульчак Олена Юріївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Вишиван Вадим Іванович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Вишиван Любов Володимирівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Горняк Михайло Миколайович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Гуля Галина Тодорівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гуля Марія Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Іванчук Степан Іванович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Ліварюк Марія Ігнатівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Москалюк Віра Дмитрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Романович Олеся Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Романюк Іван Миколайович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Ротко Тетяна Іллівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Чолпан Наталія Корнилівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730224
Голова комісіїТкач Раїса Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісіїПлешко Олеся Вікторівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїГоголь Галина Еммануїлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Биліна Надія Еммануїлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Вербіч Ірина Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Капша Оксана Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Кирилецька Світлана Вікторовна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мельничук Оксана Вікторівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Мельничук Світлана Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Носулько Одарка Василівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Руснак Оксана Михайлівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Стефюк Мар’яна Ігорівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Стефюк Ярослав Володимирович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Чернівчан Леся Тарасівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Штим Степан Павлович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730225
Голова комісіїСторощук Катерина Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісіїЛакуста Людмила Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїБабюк Світлана Денисівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Гордійчук Алла Григорівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Друцул Людмила Дмитрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Керер Аліна Григорівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Кищук Одарка Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Косташик Олеся Олександрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Котик Світлана Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Кузьменко Марія Денисівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Мартинюк Оксана Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Семененко Інна Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ступарик Наталія Денисівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ткачук Галина Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Ткачук Наталія Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Тупичка Леся Олександрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Чернівчан Ольга Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730226
Голова комісіїТомик Світлана Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісіїПрокопчук Людмила Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїГригірчик Юлія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Члени комісії:
Ахтимійчук Марія Яківна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Ахтимійчук Тетяна Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Григірчик Іван Васильович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Іванюк Орися Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Кадищук Іван Іванович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Кочан Мідора Іллівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Кочан Степан Степанович, 1945 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Мачушак Марія Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Мачушак Марія Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ойстрик Валентина Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Паламарик Світлана Тодорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Руснак Ганна Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Тодорович Марія Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Федоряк Валентина Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 730227
Голова комісіїЦюга Ілля Георгійович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісіїПолдушева Півонія Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісіїГончарюк Ольга Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Боднарюк Сидонія Євгенівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Венгренюк Наталія Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Вудвуд Анна Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Гончарюк Василь Васильович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Єреміца Марія Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Ковблик Василь Васильович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Коханюк Олеся Дмитрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Нестор Світлана Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Тащук Ольга Корніївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Українець Тетяна Деонизівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Унгурян Люся Георгіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Цюга Ольга Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 730228
Голова комісіїЗавалівська Світлана Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісіїСтрілецька Інна Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїГригоряк Петро Васильович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Гаврилюк Наталія Володмирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Ганзіль Оксана Вікторівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Григоряк Марія Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Григоряк Наталія Валеріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Григоряк Уляна Юріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Гуцуляк Інна Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Гуцуляк Світлана Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Княгницька Марія Іллівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Маєвська Оксана Вікторівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Поян Микола Георгійович, 1946 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Слюсарюк Сідонія Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Фелюшко Богдан Дмитрович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730229
Голова комісіїТащук Наталія Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїКаленюк Тетяна Петрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісіїПоштаріца Наталія Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Боднарюк Мирослав Деонізійович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Боднарюк Оксана Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Даневич Марія Корнилівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Жукотинський Андрій Дмитрович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Іванчак Оксана Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Калинюк Марія Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Калинюк Степан Вікторович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Козіцький Василь Славкович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Маланюк Людмила Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Унгурян Наталія Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Якович Яна Дмитрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Якубовська Марія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730230
Голова комісіїАндроник Мирослава Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісіїБунт Міліта Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісіїСкутельник Наталія Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Ахтимійчук Марія Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Бойчук Тетяна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Бужак Ярослава Омелянівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Водянчук Олеся Орестівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Водянчук Яна Іванівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Волянська Світлана Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дячук Іван Євгенович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Карасьова Мар’яна Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Костенюк Юрій Іванович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Костинюк Галина Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Момотюк Марія Дмитрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Семенюк Орися Олексіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Семенюк Ярослава Ярославівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Томаш Оксана Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730231
Голова комісіїРоманюк Марія Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Заступник голови комісіїМельник Марія Тарасівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісіїНазарюк Юлія Юріївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Бойчук Марія Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Брешук Марія Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Вилєгжаніна Галина Семенівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Корнута Тетяна Ярославівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Крюкова Іванна Мирославівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Крюкова Тетяна Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Мельник Тарас Дмитрович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Нацюк Зоя Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Романюк Ольга Вікторівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Свищук Ірина Михайлівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Семенюк Марія Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Черкун Ольга Бронеславівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730232
Голова комісіїРавлюк Олеся Дмитрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісіїЛучик Олександр Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісіїМихайлик Людмила Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Бодянчук Надія Євгенівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Воловідник Наталія Олександрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Галушко Інна Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Галушко Мирослава Корнилівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Грудей Марія Дмитрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Драпака Одарка Євгенівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Луцяк Орися Миколаївна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Рудейчук Василь Георгійович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Рудейчук Євген Васильович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Семененко Сергій Борисович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Царик Мар’яна Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Човник Світлана Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730233
Голова комісіїПанченко Марія Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїДобровольська Інна Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісіїВасильєва Христина Андріївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Бугай Марія Олексіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Васильєва Тетяна Тодорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Воловідник Крістіна Тарасівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Вольф Лілія Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Гнатюк Людмила Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Грінка Галина Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дерпак Світлана Георгіївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Лахман Калина Григорівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Піцик Ольга Валеріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Рудейчук Василина Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Танасійчук Марія Іллівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Яруш Іван Сергійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730234
Голова комісіїНідзельська Зоя Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїТанасійчук Олена Петрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїХриптун Іван Георгійович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Боднар Ольга Георгіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Гнатчук Ольга Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Зварич Марія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Масикивич Марія Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Мачушак Анна Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Павлюк Марія Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Порубана Наталія Степанівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Порубаний Іван Васильович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Федорюк Тетяна Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Федоряк Зоя Танасівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Федоряк Мирослав Олександрович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730235
Голова комісіїГуцул Мар’яна Сергіївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїКривого Ірина Михайлівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїЧорна Галина Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Блещук Людмила Касянівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Вирстюк Тетяна Степанівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Гунчак Тетяна Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.
Мельниченко Степан Іванович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Мельничук Марія Василівна, 1945 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Олійник Марія Василівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.
Дільнична виборча комісія № 730279
Голова комісіїБорсук Марія Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Заступник голови комісіїМисюк Андрій Кузьмович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Секретар комісіїМитрофан Володимир Олексійович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Верешко Олена Дмитрівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Ганієва Валентина Олексіївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дінис Наталія Дмитрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дробніцкий Іван Дмитрович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Дроняк Оксана Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Лабудяк Євдокія Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Ліска Марія Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Микитчук Надія Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ребенчук Василь Юрійович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Сергій Марія Григорівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Тринька Марія Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Уткін Олена Йосипівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Чечул Олена Володимирівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Шиманська Параска Олексіївна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 730280
Голова комісіїФокшек Параска Тимофіївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїБубряк Марія Дмитрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїТерен Микола Васильович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Буздуга Лілія Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дробніцька Світлана Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дроняк Наталія Олексіївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Іліщук Вадим Віталійович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Мельник Мирослава Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Петросаняк Микола Василйович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Прокопюк Сергій Юрійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Терен Світлана Петрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Фірчук Андій Васильович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Фокшек Віталій Васильович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Фокшек Євгенія Михайлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Фрасинюк Михайло Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Чорней Анатолій Петрович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Шмідт Євдокія Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730281
Голова комісіїШкеул Іван Дмитрович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Заступник голови комісіїТерен Марія Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїВерешко Ольга Танасіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Верешко Василь Васильович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дроняк Марія Григорівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дутчак Ганна Іллівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Крижанівська Тетяна Федорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Лейба Марія Георгіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Лейба Олена Олексіївна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Лікар Ярослава Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Сливчук Тетяна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Софійчук Іван Дмитрович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Терен Анжела Миколаївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Терен Оксана Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Терен Олексій Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Чечул Галина Федорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дільнична виборча комісія № 730282
Голова комісіїВеришко Параска Юріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїМихайлюк Людмила Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїАндрієвич Михайло Іванович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Андрієвич Євдокія Дмитрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Бечко Тетяна Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Григоряк Марія Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Катеринюк Анатолій Михайлович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Кермач Роман Васильович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Кефа Іван Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Лукань Зінаїда Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Пилипко Орися Олексіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Поленчук Світлана Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Поляк Марія Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ревуцька Галина Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Скрипчук Світлана Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Торак Василь Петрович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730283
Голова комісіїЧев’юк Іванна Федорівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісіїТомнюк Світлана Степанівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїКосован Алла Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Галиця Христина Миколаївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Григоряк Оксана Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Євдощак Вероніка Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Євенчук Власій Прокопович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Євинчук Іван Іванович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Жуковська Олена Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Кочерган Євдокія Танасіївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Поленчук Ольга Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Скидан Наталія Дмитрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Скрипчук Ольга Танасіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ткачук Галина Танасіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Труфин Надія Степанівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Труфин Петро Іванович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730284
Голова комісіїТерен Галина Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісіїТом’юк Микола Власійович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісіїТимчук Ілля Дмитрович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Члени комісії:
Бубряк Ольга Іллівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Бубряк Омелян Іллліч, 1958 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Григоряк Василь Петрович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Григоряк Марина Юріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Євенчук Оксана Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ковбиш Василина Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мойса Іванна Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ончул Михайло Федорович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Фокшек Лідія Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Фокшек Любов Михайлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Фокшек Марія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Чорней Олена Матіясівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Шейчук Михайло Петрович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730285
Голова комісіїВатаманюк Людмила Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісіїЦуркан Оксана Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісіїПоп’юк Марія Леонтівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Дарій Марія Юліанівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Кочерган Лариса Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Маковська Ганна Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Пониполяк Ірина Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Поп’юк Дмитро Іванович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Попюк Ніна Леонтіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Постевка Ірина Георгіївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Різак Олександр Омельянович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Савчук Надія Танасіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Синиця Таміла Вікторівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Скрипчук Марія Леонтіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Фудула Олена Дмитрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Цуркан Анатолій Миколайович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730286
Голова комісіїКочерган Ніна Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісіїТодосійчук Ганна Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісіїКусяк Михайло Федорович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Члени комісії:
Генцар Ірина Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Кабюк Руслана Дмитрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Козек Іван Васильович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кочерган Ганна Дмитрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кочерган Ірина Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Кочерган Мар’яна Петрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Кочерган Світлана Дмитрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Кусяк Микола Миколайович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Луцюк Оксана Дмитрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Мацьопа Руслана Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Скидан Тамара Сергіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Скрипкару Крістіан Васильович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Томнюк Сергій Іванович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Тонієвич Люба Савівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730287
Голова комісіїКовбіш Олена Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісіїКера Галина Прокопівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїКорпан Світлана Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Члени комісії:
Бубряк Василь Юрійович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Гончарюк Валентин Миколайович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дроняк Олена Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Іліщук Марія Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кермач Наталія Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Нестор Віталій Миколайович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Одажиу Іван Дмитрович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Тодосійчук Іван Фокович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Торак Ганна Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Торак Євдокія Марківна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Хімчинська Олена Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Шегін Марія Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Яновський Василь Омельянович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Дільнична виборча комісія № 730288
Голова комісіїТкач Галина Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісіїТкач Василь Дмитрович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїКосар Ганна Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Генцар Юрій Дмитрович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Григоряк Майя Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Григоряк Олександр Юрійович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кермач Любов Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Козмей Ольга Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Косар Василь Юрійович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Кричун Марія Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Матейчук Валентина Юріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Матейчук Михайло Іванович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Терен Олена Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Томюк Алла Дмитрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Харюк Тетяна Степанівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Шкеул Михайло Михайлович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730289
Голова комісіїПаучек Аліна Михайлівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїУлащук Любов Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Секретар комісіїЛахман Оксана Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Григоряк Валентина Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Григоряк Василина Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Григоряк Надія Ігнатівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ілійчук Наталія Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Маротчак Людмила Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Марусяк Валентина Володимирівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Палійчук Марія Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Петрик Михайло Миколайович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Пилипко Володимир Іванович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Плегуца Діана Петрівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Попович Марія Семенівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Сливчук Василина Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Туряк Ганна Дмитрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Фрей Євдокія Дмитрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дільнична виборча комісія № 730290
Голова комісіїСиниця Марія Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Заступник голови комісіїКефа Тетяна Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісіїРильчук Орися Дмитріна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Демчучен Андрій Генадійович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Катеринюк Михайло Михайлович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Катеринюк Петро Михайлович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кермач Микола Танасійович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Комариця Наталія Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Кондряк Василина Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Маротчак Любов Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Мацьопа Володимир Петрович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Нестор Михайло Михайлович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Пецей Марина Юріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Самовиндюк Марія Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Синиця Світлана Юріївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Шкеул Тетяна Михайлівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дільнична виборча комісія № 730291
Голова комісіїХарюк Світлана Анатоліївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісіїФрей Олена Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїКочерган Василина Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Члени комісії:
Ватаманюк Роман Іванович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Гаврилюк Іван Михайлович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Гаврилюк Мария Олексіївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Гасюк Микола Васильович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Гасюк Микола Васильович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Григоряк Віра Вікторівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Григоряк Сава Миколайович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Круцик Наталія Танасіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Скидан Вероніка Юріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Харюк Дмитро Павлович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Чигрин Вікторія Вікторівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Чигрин Марія Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Яківюк Зінаїда Пантеліївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730292
Голова комісіїГригоряк Ярослав Миколайович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісіїТомюк Михайло Михайлович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Секретар комісіїВадилюк Наталія Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Ватаманюк Василь Іванович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Ватаманюк Оксана Танасіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Григоряк Марія Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гузак Любов Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кочерган Галина Григорівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кочерган Микола Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Круцик Михайло Михайлович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Пакайло Петро Танасійович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Пакайло Світлана Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Полянська Ярослава Дмитрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Томюк Віталій Михайлович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Томюк Марія Танасіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дільнична виборча комісія № 730293
Голова комісіїГожда Галина Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Заступник голови комісіїЛомако Євгеній Олександрович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїПилип Василина Дмитрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Бельмега Ніна Юріївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Бойчук Петро Володимирович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Власійчук Василь Іванович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Гожда Наталія Степанівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кознюк Марія Юріівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Корпан Олена Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Кушнір Світлана Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Степан Надія Олексіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Степан Юрій Дмитрович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Степан Юрій Савович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Томюк Наталія Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Холеван Любов Петрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Холеван Микола Анатолійович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Яківюк Ірина Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730294
Голова комісіїГорбан Аліса Миколаївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїЛазар Олена Дмитрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісіїРубана Любов Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Андрієвич Галина Степанівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Величко Людмила Петрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Герасимюк Олексій Васильович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Горбан Костянтин Михайлович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Горбан Марина Миколаївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Данилащук Галина Марківна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Данилащук Орися Миколаївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Данилащук Петро Тимофійович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дубяк Юрій Петрович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Єремійчук Василина Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Пилипко Лідія Флорівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Пилипко Марія Михайлівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Пилипко Петро Степанович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Тимофійчук Наталія Вікторівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Дільнична виборча комісія № 730295
Голова комісіїРубан Лариса Олексіївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїГемб’як Марія Дмитрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісіїГалиця Надія Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Антофій Василь Юрійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Бечка Микола Олексійович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Бечко-Вишняк Євдокія Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Гембяк Іван Михайлович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Гембяк Марина Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Гембяк Юрій Юрійович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Дробніцький Володимир Васильович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дробніцький Сергій Васильович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Кефа Галина Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Мацьопа Ольга Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Пазюк Ольга Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Рубана Людмила Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Ямніцька Ульяна Степанівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730296
Голова комісіїОнчул Іванна Юріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісіїЛелик Оксана Володимирівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Секретар комісіїСеменчук Олеся Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Бойчук Наталка Семенівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Буга Марія Танасіївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Григорчук Марина Дмитрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Джуряк Галина Іллівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Корпан Юрій Олексійович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Лимар Оксана Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Матейчук Василина Дмитрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Матіос Василина Іванівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Матіос Юрій Олексійович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Олексюк Ганна Василівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Пататюк Ірина Дмитрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Попович Тетяна Василівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Савчук Марія Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Северин Олег Любомирович, 2001 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730297
Голова комісіїПрокопюк Юлія Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісіїПопюк Яків Якович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Секретар комісіїГабур Валентина Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Члени комісії:
Бобошин Віталій Валерійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Демчинська Валентина Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Жмурик Діана Леонідівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Жмурик Петро Петрович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Жмурик Тетяна Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заєць Яна Іванівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Маренчук Надія Петрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Маршавка Галина Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Маршавка Євдокія Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Олійник Геннадій Геннадійович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Павлюк Олександр Васильович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Попюк Олена Олексіівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Фреюк Світлана Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Штефура Олександр Петрович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730298
Голова комісіїПоляк Андрій Танасійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Заступник голови комісіїМорцун Ірина Петрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісіїМехно Людмила Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Галиця Микола Миколайович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Данилащук Яна Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дарадуда Галина Юріївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Коваль Людмила Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Куриш Аліна Іллівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Куриш Ольга Тодорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Лазурко Віталій Іванович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Петро Віктор Пантелейович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Поляк Марія Георгіївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Семенюк Оксана Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Тероняк Ольга Максимівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Трифан Тетяна Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Трифан Ульяна Петрівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Федорчук Марія Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730299
Голова комісіїПрокопюк Параска Олексіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісіїШкеул Марина Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїСорохан Євдокія Дмитрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Бардашівська Любов Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Гожда Валентин Дмитрович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дроняк Іван Миколайович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кермач Василь Тимофійович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Киверо Валерій Михайлович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Киверо Світлана Омелянівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Ковальчук Ганна Михайлівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ковальчук Петро Олексійович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Поліщук Юлія Ігнатівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Самашко Інна Ілліївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Сорохан Анатолій Миколайович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Торак Параска Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Трач Олеся Юріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730300
Голова комісіїСаранчук Марія Танасівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісіїТуряк Юлія Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Секретар комісіїПалій Алла Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Бечко Андрій Васильович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Бечко Валентин Васильович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Вовчук Василь Дмитрович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Захарюк Віталій Іванович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Кермач Ярослав Тимофійович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Киселиця Ніна Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кочерган Олена Юріївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Семенюк Світлана Дмитрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Торак Ганна Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Федорчук Євдокія Дмитрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Фокшек Василь Пантелович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Чокан Марія Юріївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Чопа Дмитро Васильович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730301
Голова комісіїПроцюк Любов Дмитрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїБоцвин Марина Ярославівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїБоцвин Павло Васильович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Башинська Марина Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Бечко Степанія Юріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Вуца Людмила Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Глевчук Ганна Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Грицюк Ольга Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дроняк Галина Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Іліщук Ярослав Дмитрович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ковбіш Діана Юріївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Лаюк Наталія Петрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Лаюк Семен Семенович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Олійник Ганна Михайлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Реуцька Марія Дмитрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Третяк Світлана Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дільнична виборча комісія № 730302
Голова комісіїСлижук Наталія Дмитрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїДроняк Валерій Іванович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісіїСкидан Антоніна Олександрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Бойчук Оксана Танасіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Гавриляк Богдан Михайлович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Генцар Надія Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Микитчук Василь Юрійович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Микитчук Ганна Юріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Мороз Інна Дмитрівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Полянчук Анатолій Васильович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Томюк Параска Антонівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Фрай Людмила Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Фрай Федір Семенович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Чечул Надія Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Шпетко Світлана Омелянівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Штефуряк Галина Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730303
Голова комісіїМехно Надія Ігнатівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісіїДем’ян Дмитро Миколайович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїЧорней Оксана Миколаівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Дем’ян Любов Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Карапко Галина Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Костиль Євдокія Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Куриш Руслана Дмитрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Максимюк Анна Василівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Мехно Марія Степанівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Попович Марія Олексіївна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Поп’юк Василина Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Прилипчан Світлана Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Ребенчук Зіна Григорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Тіщенко Олена Степанівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Цега Людмила Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Юрнюк Світлана Адамівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дільнична виборча комісія № 730304
Голова комісіїНесторук Марія Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїДобродійчук Сергій Іванович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісіїПолянчук Галина Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Березовська Алла Кузьмівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Бечка Ларіса Петрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Вовчук Галина Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Вовчук Микола Єремійович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Добродійчук Іван Іванович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заєць Андрій Дмитрович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заєць Світлана Танасіївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Полянчук Лілія Валеріївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Полянчук Наталія Романівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Полянчук Рахілія Михайлівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Прилипчан Алла Констянтинівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Соколюк Марія Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Цега Валентина Григоріївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730305
Голова комісіїХоров’юк Іван Петрович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісіїТруфин Ніна Володимирівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїПопюк Микола Дмитрович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Андроненко Петро Васильович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Добродійчук Анатолій Миколайович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Коваль Міхаела Георгіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Паучек Марія Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Скрипчук Іван Іванович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Слижук Іван Васильович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Тонієвич Дмитро Михайлович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Труфин Володимир Дмитрович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Труфин Дмитро Юрійович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Труфин Леся Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Хоров’юк Інна Дмитрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Цега Богдан Олександрович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730306
Голова комісіїМурару Олена Дмитрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїДроняк Володимир Іванович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїКишляк Марія Дмитрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Грималюк Іван Петрович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Кочерган Марія Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кумариця Олександра Юріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Лахман Юрій Григорович, 1946 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Михайлюк Ігор Васильович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Пуршега Тимофій Федорович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Синиця Григорій Михайлович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Синиця Любов Степанівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Синиця Роман Григорович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сорочан Оксана Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Тищенко Ганна Романівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Федорчук Оксана Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Черленяк Інна Петрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730307
Голова комісіїКомариця Віталій Васильович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісіїПавучек Микола Миколайович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїЛіска Орися Дмитрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Дмитроняк Тетяна Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дрислюк Іван Васильович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Комариця Марія Дмитрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Недоходюк Світлана Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Павучек Ганна Василівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Паучек Юрій Івановчи, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Пецей Олена Петрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Попадюк Наталія Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Поп’юк Марія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Скидан Валерій Миколайович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Тевтенюк Ганна Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Товтенюк Дмитро Ілліч, 1977 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730338
Голова комісіїБужняк Катерина Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Заступник голови комісіїМардар Олександр Григорович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїКамінська Ярослава Володимирівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Вельничук Галина Степанівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Карлійчук Ірина Іллівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Кліх Оксана Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Краснова Олена Григорівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Лосєва Марія Петрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Мардар Валентина Дмитрівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Мемех Марина Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Поляк Ірина Троянівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Пономаренко Світлана Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Руснак Михайло Олександрович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Сімошина Світлана Віталіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Українець Олександра Євгенівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Цера Аліна Степанівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Яцько Юстина Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 730339
Голова комісіїХарлашко Оксана Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісіїГуцуляк Анатолій Михайлович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісіїПоляк Степанія Степанівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Білоусова Юлія Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Гарасим Іван Адамович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Глядченко Раїса Радівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Данилюк Валентина Павлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кольберт Оксана Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Мельник Ірина Валеріївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ольшановська Тетяна Степанівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Прокопенко Галина Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Пшебишевська Сільвія Георгіївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Райлян Ольга Георгіївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Романюк Катерина Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Федорюк Дмитро Іванович, 1946 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Щербатюк Дар’я Іванівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 730340
Голова комісіїПоляк Алла Степанівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісіїБраха Наталія Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїСумарюк Уляна Сергіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Бобкова Наталія Степанівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Горжовська Стефанія Євгеніївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Горжовський Василь Вікторович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Гоюк Христина Іванівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Григорщиця Наталя Григорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Леонтій Оксана Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Павлишина Наталя Станіславівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Панчук Богдан В’ячеславович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Поляк Алла Степанівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Скрипа Ольга Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Фріцлер Ернст-Денис Валерійович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Шульгіна Анна Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Шушайло Тетяна Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 730341
Голова комісіїГренчук Марія Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїВолошин Оксана Анатоліївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісіїОлексюк Олексій Іванович, 1942 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Гаджерига Петро Якович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Гуцуляк Ірина Костянтинівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Звоздецька Віоріка Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Кислінська Ярина Михайлівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Кислінський Олександр Олександрович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Косован Валентина Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Сеник Ярослава Георгіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Томко Ганна Іванівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Унгурян Василь Іванович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Унгурян Ольга Тодорівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Черней Наталя Степанівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Шендра Ілля Петрович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дільнична виборча комісія № 730342
Голова комісіїДрозд Оксана Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїСоколова Василина Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісіїБеньовська Наталя Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Блашко Георгіна Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Боднар Одарка Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Бродовська Михайліна Георгіївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Гаврилюк Василь Васильович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Косих Лариса Денисівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Косован Ольга Петрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Костинян Флоріка Георгіївна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Лотанюк Василина Федорівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Марусенко Лариса Орестівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Місик Дмитро Тарасович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Панкратова Ірина Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Титенкова Богдана Степанівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Ходан Ганна Георгіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730343
Голова комісіїЛутанюк Світлана Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїБужняк Любов Іллівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїВерхоляк Марія Павлівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Бойко Марія Степанівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Готопіла Світлана Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Григоряк Катерина Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Гринчук Жанна Юріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Длужанська Ористія Петрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Інкава Ельвіра Йосифівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Когут Тетяна Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Крушельницька Валентина Григорівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Матейчук Марина Іллівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Попеску Ярослава Петрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Родинчук Катерина Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Слюсар Марія Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Шудрава Олена Віталіївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 730344
Голова комісіїМотреску Марія Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїКучерко Володимир Ігорович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісіїПопеску Ганна Миколаївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Бурла Альона Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Григоришина Віра Нектарівна, 1945 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гуржуй Марія Флорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Істратій Марія Ніканорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Мітрік Марія Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Мотреску Марія Георгіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Мотреску Марія Петрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Мотреску Михайло Ілліч, 1990 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Мотреску Олена Костянтинівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Теклян Марія Семенівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Ткачук Григорій Теодорович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730345
Голова комісіїСоколовська Тетяна Якимівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїОлару Нектар Степанович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Секретар комісіїБута Магдалина Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Григоришин Микола Ілліч, 1941 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Драгун Ганна Георгіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Іліуц Іван Миколайович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Коваль Анатолій Юрійович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Луптович Світлана Григорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Мартинюк Регіна Радівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Митрик Яким Дмитрович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Мітрік Ауріка Василівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Мітрік Георгій Іванович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Мітрік Магдалина Якимівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Мітрік Марія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Мотреску Марія Костянтинівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Олараш Варвара Драгушівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730346
Голова комісіїХарабара Сергій Миколайович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїЧумак Олена Олексіївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісіїІстратій Килина Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Герман Василь Іванович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Герман Олена Іллівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Іліуц Віоріка Тодорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Істратій Діана Якимівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Істратій Ілля Іванович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Митрик Степан Петрович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Мітран Сільвія Афанасіївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мітрік Ліліана Гаврилівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Мітрік Марія Степанівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Мітрік Ніколета Григорівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Перчик Марина Гаврилівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Пламада Ганна Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Чумак Володимир Володимирович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730347
Голова комісіїЩербан Марія Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Заступник голови комісіїМарфічук Микола Миколайович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісіїГойник Андрій Ористович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Абрамчук Алла Степанівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дзезич Любов Рудольфівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Косован Марія Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мельник Емма Григорівна, 1944 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Мельничук Анастасія Геннадіївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Москалюк Ольга Володимирівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Мотовилець Мирослав Миколайович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Нагорська Любов Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Німчук Ірина Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Прохорчук Марія Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Сметанюк Леонора Костянтинівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Унгурян Леокадія Сидорівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Харитон Геннадій Вікторович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Шенкович Ганна Костинівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730348
Голова комісіїДроздик Анатолій Казимирович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Заступник голови комісіїКушнір Валентина Северінівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїШкраба Василина Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Боднарюк Алла Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Боднарюк Володимир Степанович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Боднарюк Наталя Олександрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Боднарюк Олена Вікторівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Волощук Алла Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Гойник Дмитро Драгушович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Іванцен Юлія Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Кодряну Маргарита Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Коземчук Людмила Іллівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Марфюк Інна Валеріївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Токіца Родіка Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Федорчак Тамара Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Шкраба Дмитро Северинович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Штефюк Дмитро Іванович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730349
Голова комісіїХалус Михайло Михайлович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісіїГоменюк Олеся Сергіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісіїКлючко Марія Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Акбаш Альона Вікторівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Гашмей Тамара Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Гольба Мар’яна Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Гоменюк Любов Георгіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Карп’юк Людмила Дмитрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Косован Інна Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мегеден Галина Григорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Міцкан Сільвія Георгіївна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Мотовилець Наталія Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Харитон Галина Іллівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Цар Лук’ян Валерійович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Чорней Зіновія Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Штефюк Івонина Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дільнична виборча комісія № 730350
Голова комісіїСобко Наталія Володимирівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Заступник голови комісіїМалованюк Орест Орестович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїМаніліч Юлія Євгенівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Гарасим Людмила Дионізіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Івончак Василь Петрович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Керстинюк Савета Танасіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Ковалюк Валентина Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Малованюк Галина Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Мерешка Світлана Михайлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Попович Алла Євгенівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Попович Микола Григорович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Савчук Руслана Олександрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Солтич Михайло Васильович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Токарюк Інна Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Токарюк Оксана Євгенівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Федорюк Василь Михайлович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730351
Голова комісіїМурдяк Раду Георгійович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісіїГерман Раду Миколайович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісіїПопович Ірина Володимирівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Бергева Георгій Валер’янович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Бергева Тетяна Аркадіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Валаш Єлисавета Олександрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Джуряк Ольга Павлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Збіра Олена Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Зубжицький Маріан Станіславович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Ілюк Альона Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Китаєва Марина Олексіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Клабановський Георгій Аркадійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Попович Людмила Титусівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Тоненький Ілля Аркадійович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Тофан Родіка Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Унгурян Наталя Іллівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730355
Голова комісіїГуга Марія Георгіївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісіїГаврилоаіє Маріана Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісіїЛефтер Валерій Дмитрович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Балан Домніка Аркадіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Балан Олена Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Бурачук Марія Аврелівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Георгіян Маргарета Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заведюк Христина Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Заяц Олена Костянтинівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Коломейчук Альона Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Костинян Марія Захарівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Кучурян Касандра Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кучурян Марія Драгошівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Кучурян Міхаела Михайлівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Федірко Марія Іллівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Федурян Олена Іллівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730356
Голова комісіїБардашевський Сергій Сергійович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїКучурян Флоаря Георгіївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїРіпчук Катерина Тодорівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Арделян Марія Аурелівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Арделян Тетяна Тодорівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Вілор Ніна Іллівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гицу Ольга Йосипівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Колцун Олена Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лефтер Маріана Григорівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Мажара Валентина Георгіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Попеску Георгій Васильович, 1945 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Урсулян Олена Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Урсулян Тетяна Тодорівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Федурян Мірча Михайлович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Шумлянська Аурора Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730357
Голова комісіїЛещинська Марія Профирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїГатеж Вадим Михайлович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісіїМельничук Світлана Григорівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Вершигора Катерина Іванівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гайзлер Йоган Карлович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Гринчук Тетяна Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Єдинак Світлана Флорівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Ільченко Віоліна Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Ільченко Марія Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ілюк Галина Олександрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кривенчук Мар’яна Дмитрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Кушнір Наталя Іллівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Москалюк Галина Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Нініч Катерина Костянтинівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Туркевич Марія Костянтинівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730358
Голова комісіїІльченко Сільвія Миколаївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Заступник голови комісіїЛещинська Наталя Олексіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїСеменюк Марія Миколаївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Берник Людмила Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Биндяк Наталія Дмитрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Єдинак Віра Аркадіївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Іванеску Галина Орестівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Кривенчук Ліліана Дмитрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Нікіфоряк Домніка Георгіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Паскарюк Марина Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Петровська Любов Олександрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Писарюк Станіслав Володимирович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Сироїжко Анатолій Петрович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сироїжко Людмила Йозифівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Сумарюк Валентина Дмитрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Тенкалюк Лівія Аристидівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Шестакович Світлана Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730359
Голова комісіїДоскалюк Тетяна Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісіїГакман Зоя Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїКричуняк Ірина Сергіївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Біньовська Тамара Адамівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Боднарюк Микола Васильович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гайдамасюк Анастасія Іллівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Гайдамасюк Лідія Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Іванущак Оксана Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Крушельницька Тетяна Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Крушельницька Тетяна Костянтинівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Крушельницький Степан Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Ксьонзик Ніна Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Піта Людмила Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Соломян Ганна Георгіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Тарасова Тетяна Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Фальоса Григорій Петрович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 730360
Голова комісіїГуцану Ілля Георгійович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісіїГаврилович Ортензія Валеріанівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїСвинцицька Олена Аурелівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Влад Валентина Костянтинівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Влад Ольга Іллівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Гауліка Дарина Дмитрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Грозаву Марія Мірчівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Іонашку Георгій Дмитрович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Киселиця Раду Миколайович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Крупчак Анжеліка Іллівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Крупчак Христина Іллівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Куцак Крістіна Вікторівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Луган Віолетта Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Попеску Василь Володимирович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Спину Георгій Іванович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Фрунза Мар’яна Петрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730361
Голова комісіїПедуре Марія Георгіївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїТеклян Анжела Георгіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Секретар комісіїСкрипа Лариса Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Васечко Маріанна Іллівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Влад Олена Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Гауліка В’ячеслав Петрович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Данилюк Христина Степанівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Іонашку Регіна Лівіковна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Іонашку Юзефіна Мар’янівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Логін Михаела Георгіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Лупашку Єфрима Аврелівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Мущак Олена Георгіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Пантелейчук Валентина Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Сас Арета Іллівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Фрунза Тетяна Андріївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Шаманський Михайло Георгійович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730364
Голова комісіїГуцуляк Наталія Григорівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїТриколич Людмила Іллівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїЯровий Дмитро Михайлович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Барановська Галина Іллівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Барановська Івонина Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Барановський Іван Леонідович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Бушку Михайло Костянтинович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Гуцул Лілія Григорівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Леонтій Олександра Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Марич Людмила Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Нашеба Аспазія Степанівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Скіцко Ольга Дмитрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Скіцько Валентина Дмитрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ткачук Марина Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Унгурян Валерія Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Якимович Діана Миколаївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730365
Голова комісіїПентескул Іраїда Сільвестрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїФрунза Катерина Іллівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісіїЛяшок Юрій Степанович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Александрюк Домна Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Гончарюк Дарина Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Даскалюк Людмила Дмитрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Козак Марія Омельянівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Крушніцька Ірина Георгіївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ляшок Андрій Юрійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Ляшок Наталія Омелянівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Мангер Степанія Іллівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Марценяк Ярослав Ілліч, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Масіян Світлана Ксенофонтівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Михайлюк Марія Георгіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мунтян Володимир Георгійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Тудан Настасія Леонідівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Штефюк Ярослава Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 730366
Голова комісіїІліка Анатолій Васильович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїПонич Лариса Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїМангер Зіновія Тодорівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Члени комісії:
Вельничук Яна Степанівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Ільницька Ірина Іванівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кобилянська Вікторія Октав’янівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кобилянська Ольга Романівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кобилянський Артур Ілліч, 1991 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Костюк Ганна Іллівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Паранюк Лідія Георгіївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Піць Крістіна Андріївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Русакова Марія Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Сакало Людмила Євгенівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Скулиш Мар’яна Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Токарюк Надія Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Факас Богдан Сергійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Фуштей Леонора Георгіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730368
Голова комісіїШевчук Олена Іллівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїБогачук Ольга Дмитрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Секретар комісіїВатрич Лівія Дмитрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Богачук Софія Дмитрівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Ватрич Надія Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Гнатюк Тетяна Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Гончарюк Ольга Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Данелюк Лідія Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Кирилів Дмитро Михайлович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Мензак Наталія Георгіївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Проданчук Марія Георгіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Тітіковська Вероніка Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ткачук Олена Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ткачук Роза Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Швабауер Василь Євгенійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Шевчук Катерина Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Штеган Олена Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730369
Голова комісіїЛазарь Вероніка Октавіанівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісіїПасюк Петро Костянтинович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїКозак Наталія Мірчівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Василов Олександр Валерійович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Гаплик Марта Миколаївна, 2001 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гречка Наталія Сильвестрівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Гулько Олена Георгіївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Климчук Федір Васильович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Ковтик Світлана Мірчівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Малиш Лілія Степанівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Москаль Ольга Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Пашкевич Тарас Мірчович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Піта Марія Григорівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Скидан Вікторія Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Собітова Марія Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Чепишко Світлана Іллівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730370
Голова комісіїВістек Марія Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісіїПроданчук Ірина Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісіїТесліцька Оля Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Члени комісії:
Анасійчук Лілія Ярославівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Анасійчук Наталія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Білик Майя Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Волосівська Павліна Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Гончар Анатолій Васильович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Гончар Василь Євгенійович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Гончар Єлисавета Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кафлюк Анастасія Ігорівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Коржан Одарка Іванівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Олару Євгенія Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Олару Ілля Петрович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Рігер Мар’яна Дмитрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Цікул Роман Михайлович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730371
Голова комісіїВаска Олена Іллівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісіїЧеботар Марія Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісіїПопеску Олена Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Боднарюк Ульяна Віорелівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Васка Флоаря Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Вергун Олена Георгіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Гаврелоє Евгенія Іллівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дика Андріяна Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Клодницька Марія Радівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Онуфрійчук Олена Костянтинівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Попеску Віолета Аурелівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Попеску Тетяна Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Скіпор Чіпріан Георгійович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Тарица Кармелія Георгіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Урсу Ліліана Загаріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Штефуряк Марія Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730372
Голова комісіїІваніцький Олександр Васильович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісіїСкіпор Лариса Флорівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїПожога Ілля Георгійович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Алексюк Олександра Семенівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Багнян Тетяна Георгіївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Балан Олена Іллівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Беркович Тетяна Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Гавлюк Лівя Казьмирівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Георгіян Марінела Георгіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дроздик Марія Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Лукинчук Георгій Флорович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Малицька Фріда Людвіківна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Нікорич Флорій Васильович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Урсулян Анжела Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Шимків Ніна Петрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730373
Голова комісіїСобко Марія Тодорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїІліка Тетяна Олександрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїТокарюк Ольга Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Боштега Віктор Георгійович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Боштега Надія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Демчук Тетяна Петрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Іліка Марія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Іліка Оксана Євгеніівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Козак Зінаїда Костянтинівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Лукашевич Віра Костянтинівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Малованюк Івонна Леонідівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Паламарюк Олег Анатолійович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ребей Георгіна Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Сиротюк Орися Дмитрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Соломон Світлана Георгіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Тимофей Альона Іллівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Токарюк Марія Вікторівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730374
Голова комісіїІванова Тетяна Олександрівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Заступник голови комісіїШарейчук Роман Анатолійович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісіїЛутанюк Ірина Дмитрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Балкова Ганна Григорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Бойко Івонина Тодорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Волощук Марина Іллівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гаврилюк Тетяна Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Горілий Роман Олександрович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Джумара Марія Адамівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Джумара Тетяна Петрівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Паскар Інна Віталіївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Перчик Галина Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Петращук Микола Сергійович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Пітік Інна Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Савчук Оксана Григорівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ходан Руслана Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Шевчук Ірина Костянтинівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730375
Голова комісіїКрасовський Михайло Ілліч, 1951 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісіїКуба Михайло Олександрович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїМолдован Любов Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Члени комісії:
Боднарюк Іванна Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Войцицька Світлана Станіславівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гуцуляк Ганна Дмитрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Гуцуляк Григорій Танасійович, 1936 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Івончак Ганна Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Картуніна Марина Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Красовська Вікторія Ярославівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Крупчак Тетяна Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Ручкіна Людмила Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Сумарюк Світлана Григорівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Токарюк Тетяна Станіславівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Цятковська Оксана Вікторівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Якубовська Валентина Йосифівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Якубовська Юлія Іллівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730378
Голова комісіїКосован Ольга Дмитрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісіїРуснак Руслан Юрійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісіїКовцун Любов Олексіїна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Члени комісії:
Бабюк Дмитро Сергійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гуцуляк Світлана Деонізіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Зубик Василь Миколайович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Косован Василина Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Косован Василь Іванович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Косован Петро Дмитрович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Малещук Марія Іллівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Маліщук Василь Миколайович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Маліщук Емілія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Мунтян Зінаїда Іллівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Поленчук Ємілія Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Сороцька Тетяна Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Токарюк Ілля Сільвестрович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Федорюк Ліля Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Чобан Валентина Іллівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730381
Голова комісіїКривко Тамара Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісіїСобко Валентина Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїГригоряк Галина Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Борденюк Клавдія Петрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Гаврилюк Ірина Корнеліївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Драганчук Ілля Ілліч, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Іліка Сергій Михайлович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Коник Валентина Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Королюк Василь Вікторович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Костилюк Сергій Лаврентійович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Лепчук Мирослава Іллівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Маєвська Людмила Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Моісеєнко Анастасія Олександрівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Собко Руслан Іванович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Токарюк Оксана Тодорівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Чікал Василь Троянович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730382
Голова комісіїКривко Альона Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісіїКривко Тетяна Дмитрівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Секретар комісіїАдамович Юлія Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Адамович Олександр Васильович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Бешлей Тетяна Володимирівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Іліка Оксана Іванівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Кордубан Марина Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кордубан Олеся Костянтинівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Косован Тетяна Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кривко Дмитро Георгійович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Москалюк Дмитро Олександрович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Нікіфоряк Юлія Аврелівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Павук Марта Юріївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Терновецька Сільвія Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Факас Галина Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Харюк Анжела Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730383
Голова комісіїАдамович Оксана Євзебіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Заступник голови комісіїЗаблоцька Оксана Драгошівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісіїАдамович Святослава Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Адамович Світлана Дмитрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Адамович Тетяна Євзебіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Васильківська Тетяна Костянтинівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Данилюк Валентина Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Драганчук Роман Михайлович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Іліка Іван Євзебійович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Іліка Ірина Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кіселічук Оксана Іполитівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Мазурик Денис Георгійович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Москалюк Наталія Григорівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Олар Віктор Михайлович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Труфен Сергій Степанович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Унгурян Сільвія Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730384
Голова комісіїСинятович Інна Миколаївна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісіїЧинківська Марія Георгіївна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісіїТанасійчук Валентина Йосипівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Барановська Оксана Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Берчук Анастасія Михайлівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Боднарюк Марія Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Деревянко Наталія Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ісак Марія Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Казимірко Богдан Васильович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лахман Анна Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Леонтій Катерина Андріївна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Леонтій Оксана Іллівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Марчак Стефанія Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ткачук Майя Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ткачук Юлія Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Харена Світлана Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 730385
Голова комісіїМаксим’юк Наталія Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісіїДяконович Богдана Григорівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісіїБерсан Василь Олексійович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Берсан Романія Романівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Гаврелюк Леонора Макарівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гараміта Наталія Зіновіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Данилюк Оксана Макарівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дяконович Зіновія Октав’янівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дяконович Ольга Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Мазур Марина Октавіянівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Мерешко Яна Іванівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Пуюл Марія Дмитрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Пуюл Микола Вікторович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Сабура Ірина Богданівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Савка Віталія Іллівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ярова Світлана Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730386
Голова комісіїСавчук Тетяна Дмитрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїСавчук Валентина Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісіїЯремчук Марія Василівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Вікірюк Анастасія Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Вікірюк Орися Костянтинівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Косован Олексій Дмитрович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Крупка Катерина Юрівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Левчук Домніка Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Левчук Наталія Георгіївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Павлюк Інеса Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Пилипко Ілля Іванович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Пилипко Люба Тарасівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Сабура Савета Миколаївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Сабура Степан Васильович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Сербенюк Тетяна Танасіївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Флорескул Олеся Юріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730387
Голова комісіїІльїна Мар’яна Якубівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісіїТребус Анна Едуардівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїДерчик Юрій Фабянович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Баляк Юлія Блажіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Буганюк Данусія Георгіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Голубєєва Юлія Францівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Гончар Галина Антонівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дерчик Марія Анатоліївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дроздик Галина Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Калуські Регіна Юлясівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Корабльова Роза Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Луптович Крістіна Едмундівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Томнюк Ганна – Марія Сергіївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Хапінська Марія Костянтинівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Хапінський Павло Едуардович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Чокан Мар’яна Георгіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730390
Голова комісіїСоколовська Флоря Валер’янівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісіїПожога Тетяна Рудольфівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїЗініч Валентина Семенівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Костинян Лариса Георгіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Лотанюк Ірина Євдоксіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Луканюк Дар’я Іллівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Олійник Мирослава Григорівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Опаєць Костянтин Флорійович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Паладі Марія Тодорівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Петренко Марія Ігорівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Пожога Єлизавета Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Попеску Вікторія Аркадіївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Постатник Тетяна Степанівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Рус Ганна Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Слюсарчук Марія Семенівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Федурян Олена Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730391
Голова комісіїКапшитарь Олена Дмитрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісіїУнгурян Марін Георгійович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїПерчик Костянтин Дмитрович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Гінчак Надія Сільвестрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Грозаву Світлана Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Грозаву Семен Вадимович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Кобринський Олексій Ксенофонтович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Кріль Аліса Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Падурі Ромео Миколайович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Пуравець Ауріка Георгіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Соловйова Наталія Олександрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Торська Марина Миколаївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Требеш Олена Іллівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Унгурян Данієла Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Фрунза Нелья Георгіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730392
Голова комісіїЧепега Марія Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїПатраучан Ніна Сільвестрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісіїЧокан Таміла Іллівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Балан Данієла Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Биндю Ніколета Іванівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Білічук Галина Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дручук Альбіна Костянтинівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Осанчук Наталя Григорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Попеску Іван Георгійович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Постевка Марія Георгіївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Савчук Ангеліна Леопольдівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Скіпор Олена Дмитрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Федорян Василь Георгійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Федорян Георгій Аркадійович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Чимборик Олеся Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Шевченко Олександр Григорович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730393
Голова комісіїІліуц Інна Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісіїПадурі Флоаря Миколаївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїБиндю Віра Валер’янівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Биндю Лідія Миколаївна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Бурла Дорін Михайлович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гавлюк Людмила Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Грозаву Алла Радувна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Грозаву Михайло Ілліч, 1969 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Грубий Веніамін Феофанович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Микайлу Марія Миколаївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Попович Домніка Іллівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Попович Наталія Петрівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Радуляк Василь Георгійович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Чепега Єфрозинія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Чорней Зофія Петрівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730394
Голова комісіїПетеляк Ольга Олександрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїКостилюк Наталя Сергіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісіїВойцеховська Діана Валеріївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Баркатова Марія Ярославівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Бондар Олена Георгіївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Вовкогон Лідія Олександрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Гальчук Марта Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Герасимюк Ольга Анатоліївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Козак Михайліна Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Крупчак Ірина Павлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Мельницина Лада Анатоліївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Олексюк Марія Андріївна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сербул Сніжана Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Слюсар Емілія Анатоліївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Сметанюк Надія Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Магазин Штіль