TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

У Сторожинецькій гімназії №2 провели Шевченківський тиждень

“Тарас Шевченко… Він є для нас і Батьком Тарасом, натхненним голосом цілого народу, і будителем нації, і її Пророком” – ці слова стали гаслом Шевченківського тижня, який проходив  у Сторожинецькій гімназії №2.

З 11 березня по 15 березня включно у приміщенні гімназії №2 діяла тематична виставка творчих робіт учнів закладу під назвою «Т. Шевченко очима дітей», була оформлена книжкова виставка «Великий син великого народу»,  присвячена 205-й річниці від дня народження геніального поета, прозаїка, драматурга, мислителя,  історика, етнографа, фольклориста, талановитого художника.

Під час конкурсу декламаторів поезій Т.Шевченка «Незабутній Шевченко» емоційно звучали поетичні твори Кобзаря. У читанні взяли участь учні 4-8 класів.

На завершення тижня вчитель української мови та літератури Добрянська М.М. разом з учнями 5-9 класів підготували літературно – музичну композицію «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»,  де вихованці гімназії могли продемонструвати всю свою майстерність ораторського мистецтва.

Дзвінко лунали під час заходу пісні «Садок вишневий коло хати», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Думи мої, думи», «Зоре моя вечірняя», розкриваючи ще один бік геніального митця – мелодійність багатьох поезій Тараса Шевченка.

“На сучасному етапі розвитку України саме Тарас Григорович Шевченко та його творчість є духовними наставниками, прикладом справжньої відданості і любові до рідної землі, рідного народу. І учні продемонстрували, що слово Шевченкове живе і не залишає байдужим молоде покоління.” – зазначали під час заходів.

Категорія: Освіта Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ