У Старій Жадові відбувся поетично-мистецький конкурс “Колись далекі ті слова знов задзвенять Кобзарською струною”

У Народному домі села Стара Жадова відзначили 205-річчя геніального сина українського народу – Тараса Григоровича Шивченка поетично-мистецьким конкурсом: «Колись далекі ті слова знов задзвенять Кобзарською струною».

Слова великого генія і нині змушують задуматися над змістом життя та жорстокості, хвилюють серце – усі ці емоції відображалися у віршованих рядках поета, які декламували учні  Старожадівського НВК: Кудельницька Яна, Каземірко Марія, Кір’як Віолета, Гаврилюк Наталія.

Була відтворена виставка художніх робіт до творів Т.Г. Шевченка, де дітки розмальовували кожен витвір Тараса Григоровича з повагою до його творчості.

Книжково-ілюстративна виставка «Тарасові слова – то правда свята»  яка висвітлювала життєвий та творчий шлях письменника,за своє коротке 47-річне життя 24 роки був у кріпацтві, 10 років мучився в солдатській неволі на засланні, і всього 13 років був вільною людиною.

Шевченко сповна наситився стражданнями, серед яких були і результати власних помилок, але він не міг не жадати того, до чого прагнемо всі ми – життя і свобода, самореалізація і благополуччя, мир і повага, прості людські цінності. Його творчість це його душа, в ньому він був чесний і добрий, ярий і нескінченно багатий.

Для юних Шевченкознавців була проведена вікторина «Чи знаємо ми творчість Т.Г. Шевченка», а на завершення заходу дітки малювали стінгазету.

“Актуальність Шевченкового слова, його ідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднує всіх українців навколо безсмертного Кобзаря” – зазначали на заході.

Категорія: Культура
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ