Зірки майбутнього підкорють творчий небокрай

Кожен з нас має надзвичайний дар – особливу та неповторну іскру творчості. Велике щастя зустріти на своєму шляху людину, яка допоможе розпізнати цю жевринку та роздмухати її, щоб ми, знайшовши своє покликання, розпалили у собі незгасне полум’я любові до прекрасного.

Керівник вокальної студії “Future Stars” Діана Войцеховська знаходить ці потаємні іскорки та з великою любов’ю і натхненням розпалює у серцях учнів вогник творчості.

Неймовірна пристрасть до своєї справи світиться в очах Діани Валеріївни. Вона закохує у мистецтво своїх вихованців і діти, поринувши у співочий вир, перевершують найсміливіші сподівання свого вчителя. Так було і на першому концерті студії, де нам пощастило побувати.

Для святкового концерту пані Діана обрала незвичний формат. Ресторан “Premier Hall” надав залу.

“Я понад усе хотіла, щоб свій перший виступ мої діти пригадували все життя лише з приємністю та радістю, – каже пані Діана. – У закладі були створені дуже затишні умови для учасників та гостей. Надзвичайно вдячна колективу ресторану за допомогу в проведенні та організації нашого свята.”

У концерті брали участь 10 учнів “Future Stars”. Глядачами стали найближчі люди – батьки, братики та сестрички, дідусі та бабусі. У залі була відчутна тепла та сімейна атмосфера.

На початку концерту пролунала патріотична, глибока пісня у виконанні керівника студії Діани Валеріївни і її двоюрідного брата та всіма улюбленого співака Олександра Атодиреса.

Далі програму продовжили вихованці студії і просто вразили присутніх своєю артистичністю, впевненістю та сценічними образами.

Учасники першого концерту “Future Stars”:

Діана Валеріївна Войцеховська народилася 7 липня 1989 року. Закінчила Сторожинецьку районну гімназію, училище мистецтв ім. С. Воробкевича (м. Чернівці), ЧНУ ім. Ю. Федьковича за спеціальністю “Педагогіка, психологія, соціальна робота”. Має 10-річний досвід викладацької діяльності. Одружена. Хобі: вишивка бісером картин, рушників, вишиванок та ікон. Ікони пані Діани стали окрасою храмів нашого міста, зокрема Української Греко-Католицької Церкви Всіх Святих Українського народу та храму Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ.

Має мрію – створити в Сторожинці Школу мистецтв – творчу територію, де діти та дорослі могли б розкривати свої таланти.

“Переїхавши з мегаполісу у рідний Сторожинець, ні на мить не сумнівалася,чим буду займатись! – каже пані Діана. – Враховуючи,що в Києві успішно існувала вокальна студія – “Future Stars”, була упевнена – на Буковині їй також є місце!

Хочу щиро подякувати батькам учнів за віру в діток, відповідальність та підтримку! Ви неймовірні,а діти – найкращі!”

Спів позбавляє невпевненості в собі, додає віри у власні сили у всіх сферах життя, формує правильну вимову.

Репертуар кожного учня обирається згідно музичних вподобань, тембру, дикції та діапазону голосу

Займатися у вокальну студію “Future Stars” учні приїздять з Чудею, Банилова-Підгірного, Глибочка та навіть з Чернівців

Кожному виконавцю Діана Валеріївна з любов’ю підготувала подарунки: іменні записники, медалі та грамоти з емблемою студії “Future Stars”, а також улюблені солодощі. Діана Валеріївна зауважила, що іменними подарунками прагнула підкреслити неповторність та унікальність кожної дитини.

Ольга Євдокименко

Категорія: Культура
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ