Представники Сторожинецької громади беруть участь у Румуно-Українському економічному форумі в Ботошанах

Сьогодні, 18 квітня 2019 року, у місті Ботошани в Румунії стартував дводенний Румуно-Український економічний форум, в якому беруть участь представники громад Чернівецької області – Вашківецької (Вижницького району), Вашківецької (Сокирянського району), Сокирянської, Мамаївської, Мамалигівської, Сторожинецької, Волоківської, Глибоцької, Недобоївської, Cелятинської, Герцаївського району.

Модераторами форуму виступають Флорін Сіміон Егнер, директор Асоціації розвитку “Зона метрополітен Ботошани” та Неля Малько, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Чернівецької області “Агенція розвитку громад Буковини”.

Сторожинеччину представляє голова громади Микола Карлійчук та директор МПП “Веселка” Георгій Мітрик.

На заході обговорюватимуть конкретні рішення для розвитку бізнесу між префектурою округу Ботошані та Чернівецькою областю, розвиток економічних відносин з комуною Владені та об’єднані територіальні громади як нові форми розвитку місцевого самоврядування.

Також учасники форуму обговорять задіяння Європейських фондів як важливий ресурс для розвитку місцевої економіки і можливості транскордонного співробітництва громад і бізнесу в контексті Дунайської стратегії.

Програмою заходів форуму передбачено відвідання Ботошанського бізнес-інкубатора та проведення офіційних зустрічей між представниками місцевого самоврядування України та Румунії.

Категорія: Новини району
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ