TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Автомобілісти руйнують тимчасовий міст через Сірет

Тимчасовий міст

Жителі вулиці Клинівської та кута Заріччя в Сторожинці стурбовані тим, що машини знову почали їхати через тимчасовий міст через Сірет, і тому він руйнується. Захисна огорожа, що була встановлена на мосту для обмеження проїзду автомобілів, була зруйнована місцевими жителями. Міліція розпочала роботу по даному факту.

5

Цей тимчасовий міст був встановлений підрядною організацією ВінницяМістБуд, яка проводила роботи по демонтажу старого моста та почала роботи по зведенню нового моста
через Сірет по вул. Клинівській.

Недобудована споруда стоїть на балансі Служби автомобільних доріг Чернівецької області, а роботи припинені через відсутність фінансування.

4

Представники районної та міської влади обстежили стан покриття тимчасового моста. Зійшлися на тому, що дошки треба замінити. Також стоїть завдання обмежити рух легкового автомобільного транспорту, не заблокувавши рух скутерів, мотоциклів та мотоблоків.

6

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ