У Сторожинці обговорили доступність тротуарів для осіб з інвалідністю

У Сторожинці відбувся тренінг для підрядних організацій та представників органів місцевого самоврядування з питань забезпечення доступності тротуарної мережі для осіб з інвалідністю.

На тренінгу були презентовані нові Державні Будівельні Норми України «Інклюзивність будівель і споруд», які почали діяти з 1 квітня 2019 року.

У заході взяли участь представники організацій підрядників, головний архітектор Сторожинецького району, представники Управління соціального захисту Сторожинецької РДА, представники Сторожинецької міської ради, начальник Сторожинецького КП «Сторожинецьке ЖКГ», представники ГО осіб з інвалідністю, члени Комітету Доступності, представники ЗМІ Сторожинецького району.

Підсумком тренінгу стала домовленість консолідації зусиль у подальшій роботі над побудовою універсального середовища в Сторожинці.

Організатором заходу виступила ГО «Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю «Лідер», яка у партнерстві з ГО «ЧО «Захист», ГО «ЧТІ «Мрія», реалізовують проект «Захист прав людини у Чернівецькій області» за підтримки ГО «AO Reprezentanța IM Swedish Development Partner», в рамках якого й проходив захід.

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ