TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

У Сторожинці обговорили доступність тротуарів для осіб з інвалідністю

У Сторожинці відбувся тренінг для підрядних організацій та представників органів місцевого самоврядування з питань забезпечення доступності тротуарної мережі для осіб з інвалідністю.

На тренінгу були презентовані нові Державні Будівельні Норми України «Інклюзивність будівель і споруд», які почали діяти з 1 квітня 2019 року.

У заході взяли участь представники організацій підрядників, головний архітектор Сторожинецького району, представники Управління соціального захисту Сторожинецької РДА, представники Сторожинецької міської ради, начальник Сторожинецького КП «Сторожинецьке ЖКГ», представники ГО осіб з інвалідністю, члени Комітету Доступності, представники ЗМІ Сторожинецького району.

Підсумком тренінгу стала домовленість консолідації зусиль у подальшій роботі над побудовою універсального середовища в Сторожинці.

Організатором заходу виступила ГО «Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю «Лідер», яка у партнерстві з ГО «ЧО «Захист», ГО «ЧТІ «Мрія», реалізовують проект «Захист прав людини у Чернівецькій області» за підтримки ГО «AO Reprezentanța IM Swedish Development Partner», в рамках якого й проходив захід.

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ