TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Квіти також потребують уваги

Горошинки

Сторожинчани, напевно, помічали красу центру нашого міста. Чистота, зелені насадження і квіти. Цвітуть, майорять, радують око і жителю, і гостю нашого “Міста райдужних сердець”. І багато хто не здогадується, що  квіти потребують постійної уваги і догляду.

Свій час, енергію і клопітку працю для підтримки відмінного стану квіткових насаджено Сторожинця віддають дві жінки, пенсіонерки, спеціалістки по догляду за квітами Вітюк Домніка Сафронівна та Коров’як Олена Артемівна.

Для квітів не існує будніх чи вихідних. Проґавиш один день – і можеш втратити всі квіти – пояснює Домніка Сафронівна.

4

– Працюємо удвох, позмінно через день, без вихідних разом із Оленою. Через “спецодяг” (фартушки в горошинку) нас жартівливо нарекли «Горошинками». Ми й не ображаємось, адже назва добра і ласкава (посміхається).

3

– Дуже любимо свою роботу. Серце радіє коли місто гарне, а люди щиро вражені його красою і кольорами квітів. Розумієш, що твоя робота приносить користь. Єдине, що  нас ображає – люди, які не цінують нашу працю. Звертаюся до людей: бережіть чистоту і красу нашого міста! Поважайте працю інших та пам’ятайте, що ви не невігласи і варвари, а свідомі громадяни.

Читайте також:  Держпродспоживслужба інформує щодо деяких моментів законодавства з питань благоустрою населених пунктів
Категорія: Важливо Суспільство
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ