Наші краяни взяли участь у ХVII Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики

На XVІІ Міжнародний фестиваль-конкурс “Прес-весна на Дніпрових схилах” завітали близько 300 учасників із 7 країн світу: Білорусі, Польщі, Франції, Нідерландів, Чехії, Словаччини, Словенії та з 17 областей України.

Творчі роботи юних медійників оцінювало професійне журі – журналісти-практики провідних засобів масових комунікацій України, науковці та практики столичних вишів. Особливо цінним для організаторів та учасників Фестивалю “Прес-весна на Дніпрових схилах” є обмін досвідом, який відбувається між делегаціями різних країн.

До Оргкомітету Фестивалю надійшло близько 1000 робіт  у 10 номінаціях: «Літературний твір», «Газета», «Журналістська робота», «Інтернет-журналістика та ІТ-проект», «Медіа-проект», «Телефільм», «Фоторепортаж», «Радіоробота», «Голос покоління Z», «Традиції та новаторство».

“Прес-весна на Дніпрових схилах” – це чудова можливість реалізувати себе у творчості та сфері медіа не тільки журналістам-початківцям, але й їхнім наставникам: керівникам гуртків, прес-центрів, студій, редакцій газет.

Організаторами та партнерами фестивалю виступило Міністерство освіти та науки України, Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Київський Палац дітей та юнацтва, Національна спілка журналістів України, Національна спілка письменників України, Академія Української преси, Національна Спілка журналістів України; Національна Спілка письменників України; Державний комітет телебачення та радіомовлення; Київський молодіжний центр; Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Парк «Київська Русь», Інтернет-видання «КиївVласть», «Український репортер» і «Вечірній Київ».

Буковину на XVІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі представляли команда м. Сторожинець у складі вихованців  фото відео студії «Фокус» Сторожинецького ЦДЮТ на базі Банилово-Підгірнівської гімназії (керівник Місікевич Іван Танасійович): Каленюк Іван, Шендра Дарина, Стратейчук Іванна, Волощук Карина, Чоботар Богдана, Середюк Світлана, Штефюк Єлізавета та Паладій Софія – вихованка Сторожинецького ЦДЮТ,учениця  9 класу Опорного закладу Сторожинецького ліцею (кер. Паладій Ольга Михайлівна)  

За підсумками  членів журі конкурсу заочного туру наші краяни здобули:

  • ІІ місце – в номінації «Журналістська робота» – Паладій Софія;
  • Лауреати Каленюк Іван, Шендра Дарина, Стратейчук Іванна, Волощук Карина, Чоботар Богдана, Середюк Світлана, Штефюк Єлізавета.

За підсумками членів журі конкурсу очного туру:

  • І місце (краща робота) – в номінації «Київ – центр Русі» – команда фото студії «Фокус»;
  • ІІ місце – в номінації «Майстри слова» – команда фото студії «Фокус»;
  • Спецпремія в номінації «Радіо робота» – радіо студія «Арніка»(с. Банилів-Підгірний).
  • Лауреат – Паладій Софія, вихованка Сторожинецького ЦДЮТ.

Місікевич Іван Танасійович отримав також ПОДЯКУ від Національної Спілки Журналістів України за активну участь у заходах XVІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «ПРЕС-ВЕСНА НА ДНІПРОВИХ СХИЛАХ» та сприяння розвитку медіа освіти в Україні.

Вітаємо та пишаємося нашими вихованцями! Бажаємо подальших  творчих успіхів та перемог!

Джерело: заступник директора з НВР ЦДЮТ Ольга Паладій.

Категорія: Дозвілля
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ