У “Юності Підгір’я” відбувся звітний концерт вихованців ЦДЮТ

В нашому місті Сторожинець
Казкова країна живе,
Дарує всім дітям усмішки
І в гості до кожного йде!

Саме така країна дитинства і оселилась у Сторожинецькому Центрі дитячої та юнацької творчості. Тут щирі і гарячі дорослі серця допомагають юним і допитливим пізнати себе і світ, долучитись до прекрасного, зробити перші відкриття, здобути перші перемоги.

30 травня 2019 року о 15:00 в приміщенні ЦЕВ «Юність Підгір’я» відбувся звітній концерт, в якому взяли участь усі творчі колективи вихованців Центру дитячої та юнацької творчості з метою виявлення молодих талантів та підтримки творчо обдарованих дітей, для стимулювання та презентації досягнень талановитої молоді, популяризації дитячої та юнацької творчості у Сторожинецькому районі і Сторожинецькій громаді.

Сторожинецький Центр дитячої та юнацької творчості – багатопрофільний заклад, який надає можливість учнівській молоді отримати додаткову освіту, розвинути свої здібності та нахили, змістовно провести дозвілля.

Основна мета роботи педагогів ЦДЮТ є пошук, навчання, виховання і розвиток обдарованих дітей, формування творчої особистості.

Світ людських захоплень – безмежних. Навчання у гуртках Центру поглиблює знання вихованців, допомагає реалізувати свої здібності.

Переповнена зала “Юності Підгір’я” під час звіту за 2018-2019 навчальний рік свідчила про велику зацікавленість глядачів до виступів учасників. Це пояснювалось і присутністю батьків вихованців, і самих гуртківців, незалежно від напрямку роботи відвідуваного гуртка, і гостей, які завітали до зали.

Сподівання щодо отримання яскравих вражень та позитивних емоцій від дійства, що відбувалось на сцені, – виправдалися, бо концерт пройшов на високому рівні та тривав більше двох годин.

Адміністрація ЦДЮТ вважає, що є ким пишатися, адже талановиті, творчі педагоги, навчаючи не менш талановиту, обдаровану молодь, самі вчаться у неї. «І спільними зусиллями будемо і надалі», – як побажала вихованцям зі сцени директор ЦДЮТ Корчинська І.О.

«…творити! Творити! Творити!».

Запальними народними румунськими танцями зачарував зразковий художній колектив «Мугурєл» (керівник Пінтеску О.І.). Вихованці колективу продемонстрували високу технічну підготовку та подарували гостям масу естетичного задоволення.

Чуттєвими танцями вітали найменші вихованці хореографічного колективу «Смайлики» (керівник Хмурич І.І.). та колектив народного танцю «Сонечко» (керівник Мельник А.А.), продемонструвавши завзятість та наполегливість у виконанні номерів. Здивували високим професіоналізмом та виконавською майстерністю учасники народних хореографічних колективів «Перлини» та «Перлинки» (кер. Хмурич І.І.), показали професійне зростання за навчальний рік вихованці танцювального колективу «Сузір`я» ( кер. Мельник А.А.).

Вихованці гуртка «Бальний танець» (керівник Іліка В.В.) продемонстрували не тільки високу бальну хореографію в цілому, але й філігранне виконання кожного танцювального елемента, чіткість та точність на високому виконавському рівні.

А вихованці гуртка «Вокально-інструментальний ансамбль»: гурти «White triangle» і «Атом» (керівник Булавін Л.Л.) наприкінці звітного концерту запалили та приголомшили глядачів бурхливим музичним виступом рокових композицій українських та англомовних відомих світових рок-гуртів.

2 червня 2019 року на центральній площі у День Міста керівники гуртків декоративно-прикладного напряму ЦДЮТ підготували змістовну, яскраву та незабутню виставку народного мистецтва Буковинського краю.

Гурток «Бісероплетіння» та «Витинанка» (керівник Іліка Е.І.) продемонстрували творчі досягнення за 2018-2019 навчальний рік. Вихованці гуртка «Художня кераміка Буковини» (керівник Васелович І.І.) представили чудові мініатюрні керамічні вироби з буковинської глини.

Гуртківці «Моделювання сценічного костюму» (керівник Данилюк Н.Ю.) цього навчального року порадували пошиттям нових яскравих народних сценічних костюмів для танцювальних колективів Сторожинецького ЦДЮТ «Перлинки» (керівник Хмурич І.І.), «Сузір`я», Смайлики» (керівник Мельник А.А.)

Гурток «Іграшка-сувенір» (керівник Остафійчук М.В.) показав м’які іграшки, ляльки-мотанки з тканини та аплікаційні сюжетні композиції. Гурток «Майстерня юних дизайнерів» (керівник Андроник В.Л.) порадував відвідувачів виставки роботами у техніках «нетрадиційне ткацтво» та «клаптикова аплікація». Гурток «Килимкова вишивка» (керівник Шейчук О.Г.) милував очі глядачів живописними картинами в стародавній вишивальній техніці. Вихованці гуртка «В’язання гачком» (керівник Мотовилець О.П.) завжди дивують нас чарівними плетеними гачком та спицями різнобарвними квітковими композиціями. 

У святковому концерті співали талановиті та енергійні солісти – вихованці вокального ансамблю «Юність Підгір’я» (керівник Леонтій В.М.) та виступив танцювальний колектив «Перлинки» з буковинським запальним танцем (керівник Хмурич І.І.)

Сторожинецький ЦДЮТ може з гордістю підсумувати досягнення наших вихованців у за 2018-2019 навчальний рік, а це 347 призових місць:

  • обласні конкурси – 185 призових місць;
  • Всеукраїнські конкурси – 85 призових місць;
  • Міжнародні конкурси – 77 призових місць.

Загалом у базу даних обдарованих дітей Сторожинецького ЦДЮТ за 2018-2019 навчальний рік увійшли 103 обдарованих вихованця та 25 колективів(гуртів, команд, дуетів) центру.

Педагогічний колектив ЦДЮТ вдячний всім, хто завітав на творчий звіт!

Джерело: заступник директора з НВР ЦДЮТ Паладій О.М.

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ