TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Сплатіть за ID-картку чи закордонний паспорт через термінал або за допомогою інтернет-банкінгу

Якщо ви плануєте сплатити вартість оформлення ID-картки або закордонного паспорта самостійно – у зручному для вас відділенні банку, через платіжний термінал  або за допомогою інтернет-банкінгу  – Сторожинецький РВ УДМС радить скористатися електронним сервісом «Платіжні реквізити», який з початку 2019 року вже отримав понад 157 тисяч унікальних відвідувань.

За допомогою простих та зрозумілих покрокових підказок сервіс допоможе вам сформувати персоналізовану квитанцію для оплати обраної послуги у конкретному підрозділі Міграційної служби. 

Як повідомлялося раніше, з 1 липня поточного року набуде чинності рішення Уряду щодо зміни вартості оформлення біометричних документів. При цьому перша ID-картка у 14 років оформляється безкоштовно – ця норма залишається незмінною. 

Враховуючи нові вимоги законодавства, відповідні корективи внесено й до онлайн-сервісу «Платіжні реквізити», розташованого за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/payment.html.

Сервіс «Платіжні реквізити» створений для зручності відвідувачів міграційної служби та спрощення доступу до отримання адміністративних послуг. Переконайтеся особисто у тому, що електронні сервіси ДМС України – це сучасно, комфортно та доступно для кожного.

Звертаємо увагу наших краян, що у зв’язку з відзначенням Дня Конституції, у п’ятницю, 28 червня, не працюватимуть обласний апарат та Сторожинецький РВ УДМС у Чернівецькій області.

У передсвятковий робочий день, 27 червня, всі підрозділи УДМС у Чернівецькій області працюватимуть на годину менше – від 09:00 до 17:00. В інші дні графік роботи залишатиметься незмінним.

Джерело: Сторожинецький РВ УДМС у Чернівецькій області

Категорія: Економіка
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ