TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

У Сторожинці відбувся фестиваль “Барви Сторожинеччини”. Фото

Буковина – багатонаціональна земля. На Сторожинеччині поряд із корінним населенням – українцями і румунами – проживає також багато представників інших націй.

Це – поляки, росіяни, німці, білоруси, євреї, роми та багато інших представників різних етнічних груп, яких об’єднує любов до Батьківщини.

На цьогорічний V Регіональний фестиваль національних культур “Барви Сторожинеччини”, який відбувся вчора, 23 червня 2019 року, на Центральному Майдані Незалежності у Сторожинці, приїхали також гості і з Кельменеччини, Глибоччини, Новоселиччини. Передувала фестивалю урочиста хода делегацій вулицями міста.

Всі, хто зібрався на площі, могли оцінити багатонаціональний колорит, виставку предметів побуту та виробів декоративно-прикладного мистецтва, властивих різним етнічним групам, виставку літератури, святковий концерт і, вже традиційно, продегустувати національні страви.

Категорія: Важливо Новини району
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ