TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

У Сторожинецькій громаді відкрили соціальне житло для дітей-сиріт

Сторожинецькою міською радою за кошти субвенції з державного бюджету та бюджету громади відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року №877, розпорядження Чернівецької ОДА №1165-р від 13.12.2017 року, рішення XIV сесії VII скликання Сторожинецької міської ради №429 – 14/2017 для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування у селі Панка було придбано та облаштовано житловий будинок вартістю 1,7 млн. грн. та загальною площею 187,6 м2 .

На урочистості з нагоди заселення будинку, вручення ордерів та ключів від нього, з подарунками, напутніми словами до Доброго Андрія та Данилюка Павла приїхали голова Сторожинецької міської ради Карлійчук Микола Миколайович, заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Гостюк Василь Іванович, голова Сторожинецької районної ради Лосік Іван Іванович, перший заступник голови Сторожинецької РДА Ковальчук Діана Миколаївна, начальник Служби в справах дітей Чернівецької облдержадміністрації Савісько Інна Анатоліївна, в.о. старост, депутатський корпус міської та районної рад, працівники апарату Сторожинецької міської об’єднаної територіальної громади та Панківського старостинського округу.

Освячення будинку провів отець Іван, настоятель церкви УПЦ Успіння Пресвятої Богородиці села Панка.

Категорія: Важливо Новини району
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ