Пенсійний фонд: нові методи обслуговування

Пенсійний фонд

Управління Пенсійного фонду України в Сторожинецькому районі Чернівецької області повідомляє жителів Сторожинеччини про нововведенні методи обслуговування громадян.

Пенсійне відомство району перше серед сільських районів області після м. Чернівців ще з 01.04.2013 року запровадило обслуговування громадян за принципом “Єдиного вікна”. Щоденно протягом робочого дня таким чином прийом громадян проводить 6 фахівців Фонду – це дає можливість безперешкодно оформити необхідні документи та отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Для надання дистанційних консультацій в управлінні постійно діє “гаряча” телефонна лінія (2-54-68), крім того, надаються консультації в режимі Skype-зв’язку ( логін: dovidka-pfu-stor), постійно здійснюється СМС-інформування пенсіонерів. Одним з основних пріоритетів в надані дистанційних послуг є популяризація веб-порталу.

Веб-портал надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:

  • отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян)
  • отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів)
  • формування запитів на попередню підготовку документів
  • можливість подачі скарг
  • запис на прийом до фахівців Фонду
  • отримання інформації про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).

Крім вище перелічених методів обслуговування, фахівці відомства щотижня практикують виїзні прийоми до населених пунктів, а також відвідують різного роду підприємства, установи та організації. Такі заходи дають можливість громадянам отримати конкретні відповіді на запитання, що стосується пенсійного законодавства.

Категорія: Інформація
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ