TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

У Сторожинці відбувся траурний мітинг до Дня пам’яті захисників України

Сьогодні, 29 серпня, у Сторожинці відбувся траурний мітинг до Дня пам’яті захисників України та 5-ї річниці Іловайської трагедії.

День встановлений «На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві…» відповідно указу Президента від 23 серпня 2019 року.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українська армія зазнала найбільших втрат у боях з окупантами – згідно даних Національного військово-історичного музею, в тому бою полягло 368 українських бійців, 18 вважаються зниклими безвісти.

Під час заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України, які загинули за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Присутні поклали квіти та лампадки до Меморіалу Небесної Сотні та Героїв Підгір’я.

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ