У Верхньо-Петрівецькому лісництві Сторожинецький держлісгосп відкрив новий рекреаційний майданчик

Гарне місце посеред лісу, біля глибоцького села Корчівці, називають районом трьох дубів. Тут перетинається кілька лісових доріг, тому завжди людно. Туристи, грибники їдуть машинами, йдуть пішки. Тож лісівники потурбувалися про мандрівників, про тих, хто любить відпочивати на природі, щоб їм було де перепочити, сховатися від негоди, словом – гарно провести святкові, вихідні дні.

«Запрошуємо усіх буковинців, гостей нашого краю відвідувати цей рекреаційний куточок. Ми будували його з добром і для добра», – каже лісничий Верхньо-Петрівецького лісництва, заслужений лісівник України Микола Костюк. 

Велика альтанка вражає красотою. Незвичної форми плавно вигнутий дах вкритий дранкою. Його тримають обкоровані стовбури. Стіл, лавиці витесані з суцільних колод.  

Усе дерево, з якого збудована альтанка, вручну шліфоване. Майстри покрили його льняною олією, як це робилося з давніх-давен. Ніякої хімії, ніяких лаків. 

Поруч є піч з мангалом, де можна приготувати страви на відкритому вогні. 

Лісівники також викопали криницю, яка тамує спрагу освяченою водою, джерельно чистою і прохолодною. 

Знаний в усій країні майстер художньої різьби по дереву Микола Романюк прикрасив місце відпочинку своїм самобутнім мистецьким витвором. 

При урочистому відкритті, яке відбулося днями, рекреаційний майданчик освятили. 

«Є час для праці – є час для відпочинку. Лісівники подарували усім нам такий гарний куточок у лісі, де можна побути з сім’єю, побачитися з друзями, – звернувся після молитви до присутніх отець Василій з Юріївського храму, що у Сторожинці. – Сьогодні вінець усім роботам. Хто буде приходити сюди, буде дякувати майстрам, працівникам Верхньо-Петрівецького лісництва і Сторожинецького лісгоспу. Хочу висловити щиру вдячність директору лісгоспу Ігорю Івановичу Беленчуку, лісничому Миколі Григоровичу Костюку, усім, хто долучився до цієї хорошої, корисної справи».

Багато добрих слів сказали того дня золотих рук майстру Георгію Цуці, який керував будівельними і дизайнерськими роботами. «Ми виконали непросте інженерне завдання, адже треба було забезпечити міцність цій незвичній суцільно дерев’яній конструкції. Робота була непростою, але усім в радість», – каже Георгій Цуца. 

«Гарні рекреаційні майданчики є у кожному нашому лісництві, – зазначає директор Сторожинецького лісгоспу Ігор Іванович Беленчук. – Наша Буковина багата і славна прекрасними лісами. Відпочинкові куточки, збудовані нашими лісівниками, дарують оздоровлення, життєву енергію».

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Працівники Сторожинецького лісгоспу дуже просять відвідувачів рекреаційних майданчиків шанувати працю тих, хто їх будував, не руйнувати, не смітити, залишати за собою чистоту і порядок.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Джерело: ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ