TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

У РБНК привітали з професійним святом вчителів Сторожинецької громади

Вчора, 3 жовтня 2019 року, у районному Будинку національних культур відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя, під час яких з професійним святом вітали педагогів Сторожинецької громади.

Гостей свята зустрічали музикою оркестру виховаців Сторожинецької музичної школи.

Під час заходу міський голова Микола Карлійчук відзначив грамотами та подяками вчителів громади, з словами вдячності до присутніх звернувся начальник відділу освіти Ярослав Стрілецький, голова профспілки працівників освіти району Віра Олійник.

Свої музичні подарунки виконали вихованці музичної школи, районної гімназії, Сторожинецького ДНЗ “Чебурашка” та Комарівського ДНЗ “Колосок”, ансамбль “Берегиня”, хореографічний колектив Народного дому села Стара Жадова “Жадівські барви”.

Загалом в громаді є більше 500 людей, для яких бути вчителем – значить виховувати творчу багатогранну особистість. Це завдання, яке вимагає переживань, безсонних ночей і безліч думок. 

Гостям свята побажали людського щастя, нових ідей, добра та радості від звершень і перемог.

Категорія: Освіта
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ