TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Навчаннями на полігоні резервісти відзначили День бійця територіальної оборони

Нещодавно в Україні відзначали День бійця територіальної оборони.

Резервісти Сторожинецького підрозділу територіальної оборони відзначили це свято, як і годиться справжнім «тероборонівцям», на полігоні “Прибан”.

Під час занять у вже звичному порядку мужні чоловіки та жінки покращували свої показники у стрільбі зі стрілецької зброї, вдосконалювали свої знання з тактичної, медичної, топографічної, інженерної підготовки.

Ряд бійців територіальної оборони за сумлінне виконання військового обов’язку, відповідальність та готовність стати у стрій захисників України командуванням бригади територіальної оборони нагороджено грамотами.

Серед нагороджених й Андрійчук Олександр. Олександр саме повернувся з міста Полтава, де здобував новий для себе фах. Сподіваємось, що здобуті навички йому доведеться застосовувати лише на полігоні. 

Серед підрозділів територіальної оборони нашої бригади перше місце цього року, як і минулого, здобули бійці військової частини А7187, серед яких, крім сторожинчан, є багато мужніх та відповідальних жителів Глибоцького району. 


Ви також можете стати в ряди Сторожинецького батальйону територіальної оборони!
Телефон для запитань – 0665081808


Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ