TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Школярам Панківського НВК розповіли про інформаційний простір та користь і шкоду соцмереж

Сьогодні, 8 жовтня 2019 року, у Панківському НВК для учнів 10-11 класів відбулося заняття на тему “Інформаційний простір в житті підлітків. Користь та шкода соціальних мереж”.

Головний редактор сайту “Сторожинець.Інфо” Дмитро Балінов розповів учням про сучасні тенденції спілкування у соціальних мережах, про важливість захисту своїх персональних даних при обміну інформацією у Інтернеті, про “троллінг” та способи захисту від нього, про принципи розповсюдження та зберігання повідомлень у всесвітній мережі.

Заступник директора з виховної роботи Антоніна Побіжан наголосила, що у сучасному світі, незважаючи на швидкі зміни принципів спілкування, надзвичайно важливо зберігати порядність і теплі відносили в колективі, з оточуючими та при спілкуванні у соцмережах тощо.

Категорія: Освіта
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ