Сторожинецькі рятувальники виграли обласні змагання з волейболу серед підрозділів УДСНС

Сьогодні, 18 жовтня 2019 року, у Чернівцях в спортивному залі Першого державного пожежно-рятувального загону відбулися фінальні ігри Обласних змагань з волейболу серед підрозділів Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

З-поміж 17 команд з усіх районів області та міста Чернівці, які брали участь у турнірі, зі своїх груп вийшли й дійшли до фінальної частини лише 4 – це волейбольні дружини державних пожежно-рятувальних частин міста Сторожинець, селища Путила та дві команди з Чернівців.

У підсумку третє місце Обласних змагань з волейболу серед підрозділів Управління та «бронзовий» кубок здобула команда 6 державної пожежно-рятувальної частини Путили.

На другий щабель п’єдесталу пошани піднялися й, відповідно, здобули «срібний» трофей турніру рятувальники 2 державної пожежно-рятувальної частини міста Чернівці.

Переможцями ж змагань та володарями «золотого» кубку стали волейболісти 12 державної пожежно-рятувальної частини міста Сторожинець.

Окрім цього, за результатами усіх проведених ігор визначено й кращих гравців. Так, «Кращим нападником» турніру став Іван Тетеуца (3 державна пожежно-рятувальна частина Чернівців), а «Кращим захисником» визнали Олександра Котелівського (2 державна пожежно-рятувальна частина Чернівців).

Категорія: Спорт