TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Будівельне сміття та робота ЖКГ

ТПВ

Незважаючи на часті прохання міської ради не викидати будівельне сміття біля контейнерів для збору ТПВ, не всі жителі міста підтримують цю ініціативу.

Свіжий приклад – по вул. Чаплигіна. Невідомий добродій викинув значну кількість будівельного сміття, що не являється твердими побутовими відходами і, напевно, не знав що для їхнього вивозу потрібно замовити в ЖКГ спецтранспорт. Хоча на цьому місці це вже не перший такий випадок.

Як розповіли жителі вулиці, до цих контейнерів часто викидають сміття жителі не тільки навколишніх вулиць, а й навколишніх сіл. Також великою проблемою для них є те, що тепер сміття не вивозять регулярно. Раніше спецтранспорт приїжджав щоранку в 7:00 і забирав ТПВ. Тепер сміття вивозять не рівно в сьомій ранку, а інколи затримуючись до половини дев’ятого і, за словами місцевих жителів, це заважає тоді, коли батьки відвозять дітей до школи, присутність вантажівки на вузькій вулиці створює значні перешкоди для руху.

2

Міська рада звертає увагу, що якщо у вас є необхідність вивезти саме будівельні відходи або рідкі нечистоти, ви можете повідомити КП “Сторожинецьке ЖКГ” по телефону 2-12-44 та замовити спецтехніку.

Напевно, було би доречно запровадити в комунальній службі інспекцію по благоустрою, що не суперечить чинному законодавству, і наділити інспектора повноваженнями складати адміністративні протоколи про порушення такого роду та інших правил благоустрою.

Категорія: ЖКГ
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

 

АРХІВ