У Сторожинці склалася критична ситуація з укладанням договорів на вивезення ТПВ та оплатою за послуги

На сьогоднішній день у Сторожинці є 3357 абонентів КП “КарпЕко-2010”, з якими підписані договори на вивезення сміття (твердих побутових відходів), а інша частина міста нехтує укладенням договору, викидаючи сміття в баки за рахунок людей, які сплачують за це кошти.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Станом на 1 грудня 2019 року борг за надані послуги по вивезенню сміття (ТПВ) складає 345,6 тис. грн.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

У зв’язку з несвоєчасним розрахунком за послуги у КП “КарпЕко-2010” виникла заборгованість за пальне – це є одною з основних причин несвоєчасного та неякісного надання послуг.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Якщо в подальшому сума боргу зростатиме, підприємство не зможе надавати послуги навіть в такому обсязі, як в даний час.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Комунальники звертаються до жителів міста: візьміть до уваги цю інформацію і поставтеся з розумінням!

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Будьте гідними жителями Сторожинця, дбаючи про його екологічний стан! Укладіть договори і своєчасно сплачуйте за надані послуги!

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

В рішеннях міської ради про дозволи на встановлення торговельних точок повідомлялось про зобов’язання ФОП і підприємств заключати угоди з КП про надання послуг з вивезення ТПВ, але при зверненні контролера підприємства не кожен підприємець погоджується підписати угоду.

Згідно п. 1 ст. 25 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.

Відповідно до ст. 35 Закону України “Про відходи” власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів укладають договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовими відходами.

Згідно п. 4 та п.5 ст. 13 ЗУ “Про житлово-комунальні послуги”, з пропозицією про укладання договору про надання комунальних послуг або внесення змін до нього може звернутися будь-яка сторона, надавши письмово другій стороні проект відповідного договору (змін до нього), складений згідно з типовим договором.

Якщо споживач (інша особа яка відповідно до договору або закону укладає такий договір в інтересах споживача), який отримав проект договору (змін до нього) від виконавця комунальної послуги, не повідомив протягом 30 днів про свою відмову від укладання договору (внесення змін) та не надав своїх заперечень або протоколу розбіжностей до нього, а вчинив дії, які засвідчують його волю до отримання (продовження отримання) відповідної комунальної послуги від цього виконавця, договір (зміни до нього) вважається укладеним у редакції, запропонований виконавцем комунальної послуги, якщо інше не передбачено законодавством.

Відмова споживача (іншої особи, яка відповідно до договору або закону укладає такий договір в інтересах споживача) від укладання договору з виконавцем комунальної послуги не звільняє його від обов’язку оплати фактично спожитої комунальної послуги, наданої таким виконавцем.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

У разі не заключення або розірвання договору підприємство буде зобов’язане повідомити відповідні органи влади та екологічну службу.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

КП “КарпЕко-2010” просить сторожинчан звернутися за адресою: м. Сторожинець, вул. Б. Хмельницького, 18 або за тел. 2-18-55 для укладання договору на вивезення ТПВ.

Категорія: Важливо ЖКГ
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ