Від початку року в районі трапилося 4 пожежі, на яких травмувалася одна дитина і одна людина загинула

Сторожинецький РС УДСНС повідомляє, що від початку 2020 року у Сторожинецькому районі трапилося 4 пожежі, на яких 1 людина загинула, одна дитина отримала травми.

Так, 1 січня 2020 року, у селі Зруб-Комарівці сталася пожежа у житловому будинку. Рятувальникам, яких направили на місце події, гасити полум’я не довелося – загоряння було незначної площі, біля 5 м2, тому господарі обійстя загасили його до приїзду пожежників.

Tyre Center Сторожинець

Більш масштабна пожежа трапилася також 1 січня 2020 у селі Панка – горіло біля 60 м2 на першому поверсі житлової будівлі. Пожежники, які прибули на місце події, локалізували та ліквідували загоряння. Вогнем було пошкоджено речі домашнього вжитку та майно.

Внаслідок цієї пожежі до Сторожинецької ЦРЛ з опіками та отруєнням чадним газом доставили дитину. Зараз її здоров’ю нічого не загрожує.

2 січня 2020 року у селі Давидівка в житловому будинку приватного господарства сталася пожежа. Рятувальники, яких викликали сусіди, ліквідувавши полум’я, знайшли у приміщенні тіло господаря, який, попередньо, отруївся чадним газом. Причина пожежі встановлюється.

Ще одна пожежа також трапилася 5 січня 2020 року близько 4 ранку у селі Давидівка. Причиною загоряння стало несправне пічне опалення. Завдяки оперативним діям місцевої пожежної охорони, пожежа була швидко ліквідована.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Рятувальники закликають сторожинчан бути обачними під час святкування Різдва

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Щоб попередити загибель людей на пожежах та застерегти громадян, Сторожинецький районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області звертається  до мешканців Сторожинецького району: будьте обачні у поводженні з вогнем та дотримуйтесь правил пожежної безпеки.

Як правило, пічне опалення використовують у житловому секторі сільської місцевості. В основному лихо приходить в будинки пенсіонерів, інвалідів та безробітних людей.  Адже вони здебільшого мешкають у старих дерев’яних будівлях, де пічне опалення не обслуговується та не ремонтується.

Рятуючись від холоду, чимало мешканців не звертають увагу на дотримання правил пожежної безпеки. Це рано чи пізно призводить до пожежі і трагічних наслідків. Щоб не допустити лиха пожежі, пам’ятайте кілька корисних правил:

  • не користуйтеся піччю, в якій утворилися тріщини;
  • не слід палити грубки і печі з незакритою топкою;
  • не використовуйте для розпалення печей легкозаймисті речовини;
  • не залишайте доглядати за пічним опаленням дітей;
  • не розміщувати меблі менше 1 метра до печі;
  • не залишати поблизу легкозаймисті речі та легкозаймисті матеріали.

Також поширеною причиною пожеж являється коротке замкнення через перевантаження електромережі. В осінньо-зимовий період мешканці району намагаються якомога краще обігріти власну оселю, використовуючи при цьому обігрівальні прилади,  але не  зважають на те, що перевантаження електромережі може призвести до пожежі.

Також потрібно звернути увагу і на те, що останнім часом на ринок України надходить значна кількість приладів та обладнання іноземного виробництва, якість яких ніякими документами не підтверджена. А у побуті для живлення електропобутових приладів досить часто використовуються подовжувачі та різного роду розгалужувачі.

Для власної ж безпеки у побуті використовуйте лише ліцензовані прилади та подовжувачі.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Пам’ятайте, для запобігання виникненню пожеж кожний громадянин зобов’язаний суворо дотримуватись встановлених правил

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Категорія: Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ