Молоді сторожинецькі виконавці отримали призове місце на обласному конкурсі авторської пісні та співаної поезії

26 лютого в обласному Центрі естетичного виховання «Юність Буковини» проходив традиційний обласний фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців, який зібрав поціновувачів “живої” музики.

Tyre Center Сторожинець

Фестиваль проводиться з метою розвитку жанру авторської пісні та співаної поезії, виявлення талановитих дітей та молоді, примноження скарбниці пісенної творчості юних композиторів, поширення авторської пісні, згуртування її творців та ентузіастів у творчому середовищі.

Гурт «Not Format» Сторожинецького центру дитячо-юнацької творчості (керівник Булавін Леонід Леонідович) у складі Тимченка Юрія, Джиміра Дениса, Пінчука Нікіти, Гораша Михайла, Чиківчика Ігора з великим бажанням погодилися прийняти участь у фестивалі та порадувати слухачів новим репертуаром пісень. Конкурсанти продемонстрували по два авторські твори за різними жанрово-стильовими напрямами: традиційна авторська пісня, бардівська пісня, джаз, рок-, поп-музика, реп, які виконувалися у власному супроводі (гітара, фортепіано, електромузичні інструменти). Наш гурт підготував нові пісні «Реальність» та «Я не знав».

За результатами проведення конкурсної програми журі визначило переможців і дипломантів, яких нагороджено грамотами і кубками. Гурт «Not Format» здобув ІІІ призове місце. Одностайним рішенням журі було щодо визначення абсолютного переможця конкурсу – Анастасія Бугня, яка отримала Гран-прі.

Настя є студенткою педагогічного коледжу ЧНУ ім. Юрія Федьковича, вихованка вокально-інструментального ансамблю ЦДЮТ (керівник Булавін Л.Л.). Вона зачарувала усіх присутніх своєю ніжністю, мелодійністю, поетичним текстом пісень, оригінальністю виконання на музичному інструменті. Фінальним акордом стала спільна пісня у виконанні всіх учасників та членів журі.

Охорона Тигр

Конкурс вже вкотре продемонстрував, що молодь не лише пише чудові мелодійні сучасні пісні й музику, але й підтримує тісний зв’язок пісенної творчості з духовністю і традиціями української нації. Крім цього трансформує її виконання у сучасному ритмі на вимогу сьогодення.

Джерело: заступник директора ЦДЮТ Тетяна Унгурян

Категорія: Культура
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ