Сьогодні, 16 березня 2020 року, працівниками КП “Сторожинецьке ЖКГ” була проведена планова санітарна прочистка дерев по вул. Українській у Сторожинці.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2019/12/tyrecenter.gif)
Було зрізано крони біля 15 каштанів, які вже давно загрозливо нависали над проїжджою частиною та тротуаром.
![Охорона Тигр](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2020/02/tiger_banner.gif)
В подальшому планується такі самі санітарні очистки дерев провести у парку ім. Ю. Федьковича. Також в цьому парку висадять біля 200 саджанців червоного дуба.