Сьогодні, 24 квітня 2020 року, відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому було зобов’язано Сторожинецьку, Великокучурівську, Чудейську, Красноїльську громади та сільські ради району заборонити відвідування кладовищ у післяпасхальні (післявеликодні) поминальні дні, крім випадків здійснення поховання померлого.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2019/12/tyrecenter.gif)
Ритуальні обряди при похованні повинні бути здійснені з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше 10 осіб та дотримання відстані між присутніми не менше 1,5 метри.
![Охорона Тигр](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2020/02/tiger_banner.gif)