На період карантину тимчасово змінено вимоги до перебування іноземців та осіб без громадянства на території України

Сторожинецький РВ УДМС звертає увагу, що у зв’язку з впровадженням карантину тимчасово змінено вимоги міграційного законодавства до іноземців та осіб без громадянства.

Tyre Center Сторожинець

Зокрема, на виконання Постанови № 259 від 18.03.2020 р. для зазначеної категорії осіб тимчасово не застосовуватимуться заходи адміністративного впливу за недотримання визначеного терміну перебування на території України або несвоєчасне звернення до підрозділів міграційної служби із заявою про продовження строку перебування та/або про обмін посвідки на тимчасове/постійне проживання.

Законодавча поступка стосується виключно іноземних громадян або осіб безгромадянства, які до 12 березня 2020 року перебували в Україні на законних підставах.

Звертаємо також увагу, що законодавцем передбачений 30-денний термін після завершення карантину, протягом якого іноземці та особи без громадянства зможуть звернутися до підрозділів міграційної служби для продовження строку перебування на території України чи оформлення або обміну посвідки на постійне або тимчасове проживання.

Нагадуємо, що з 20 березня поточного року всі підрозділи УДМС у Чернівецькій області переведено на окремий режим роботи. Відділ у справах іноземців та осіб безгромадянства зокрема тимчасово здійснює прийом громадян для надання посвідок на тимчасове і постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства двічі на тиждень – у вівторок та четвер.

На період дії карантину міграційні послуги надаються у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг.

Крім того, раніше оформлені документи зберігаються у підрозділах міграційної служби протягом року.

Охорона Тигр

Тому в чергове звертаємося до наших іноземних гостей та краян, які запрошують їх в Україну чи надають послуги, житло, транспортні засоби тощо, утриматися без зайвої потреби від відвідування підрозділів міграційної служби до завершення дії карантину.

Звертаємо увагу жителів Сторожинеччини, що у зв’язку з відзначенням травневих свят внесено зміни у роботу Сторожинецького РВ УДМС у Чернівецькій області.

Сторожинецький РВ УДМС у Чернівецькій області не працюватиме 1, 3, 4 та 9, 10, 11 травня.

Нагадуємо також, що передсвяткові робочі дні триватимуть на годину менше. У зв’язку з цим 30 квітня Сторожинецький РВ працюватиме від 09:00 до 17:00, 8 травня Сторожинецького РВ працюватиме від 09:00 до 17:00.

Сторожинецький РВ УДМС у Чернівецькій області

Категорія: Інформація
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ