Сьогодні, 30 квітня 2020 року, волонтери спільно з працівниками Сторожинецької міської ради та Управління соціального захисту Сторожинецької РДА передали для кожного населеного пункту району продуктові набори.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2019/12/tyrecenter.gif)
Харчі були закуплені за кошти благодійників – ТОВ ВПБ “Вайкон” (директор Роман Лисак), чернівецького підприємця Володимира Ковалюка, мережі магазинів “СуперЕконом” та сторожинецької підприємниці Ганни Людвіківни Крилюк.
![Охорона Тигр](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2020/02/tiger_banner.gif)
Всього було сформовано 800 продуктових наборів, які були передані сільським та селищному голові, старостам сіл, представникам терцентру для передачі сім’ям, які знаходяться у складних життєвих обставинах.