Бухгалтер: зарплата, необхідні навички, де знайти роботу

Матеріал розміщено на правах реклами

Бухгалтери забезпечують вірогідність фінансової звітності для приватних осіб, компаній і організацій. Вони стежать за дотриманням законів і процедур, а також правильністю та своєчасністю сплати податків.

Є кілька типів бухгалтерів. Фахівці-керівники відповідають за фінансову інформацію, яка використовується всередині компаній. Державні працівники, які працюють у бухгалтерських фірмах або не за наймом, проводять аудити й готують необхідну документацію та податкові форми для клієнтів. Урядові співробітники спеціалізуються на фінансових звітах державних органів. Вони також проводять аудит підприємств, організацій і приватних осіб, які підлягають регулюванню та оподаткуванню.

Обов’язки бухгалтера

Типові робочі вимоги, які зазвичай містять вакансії для бухгалтера:

 • підготовка бюджетів;
 • проведення транзакцій і звірка залишків на рахунках;
 • відправлення рахунків;
 • складання точних робочих документів, графіків і звірок для аудиту;
 • відстеження державних і місцевих податкових законів;
 • робота з зовнішніми аудиторами;
 • ведення записів щодо платежів і виплат.

Бухгалтери виконують широке коло обов’язків у залежності від свого роботодавця і специфіки діяльності. Незалежно від того, ведеться співпраця з корпораціями, приватними особами або державними установами, дані фахівці повинні вміти подавати юридичні фінансові документи, наприклад річні податкові декларації.

Бухгалтерам, які працюють на підприємствах, необхідно знати, як аналізувати внутрішню документацію, стежити за тим, щоб департаменти дотримувалися закону, і складати бюджетні рекомендації.

Зарплата бухгалтера

Заробітна плата може широко варіюватися в залежності від роботодавця. Деякі великі фірми можуть платити більш високу ставку. Також незалежні фахівці з багаторічним списком клієнтів будуть заробляти більше.

Навички та компетенції бухгалтера

Окрім формальних вимог, навички, необхідні для роботи, містять:

 1. Уміння обслуговувати клієнтів. Часто бухгалтери проводять багато часу, працюючи з клієнтською базою, оцінюючи її потреби та допомагаючи людям з фінансами або податками.
 2. Аналітичне мислення. Фахівці повинні вміти виявляти тенденції або проблеми при аналізі фінансів для окремих осіб або підприємств.
 3. Розв’язання проблем. Робота часто містить допомогу клієнтам в усуненні конкретних фінансових складнощів.
 4. Знання Microsoft Office. Дані фахівці будуть витрачати багато часу на роботу зі стандартними додатками, особливо з Microsoft Excel або іншими програмами для роботи з електронними таблицями.
 5. Самоорганізація. Відстеження й аналіз фінансів вимагають високого рівня організації, уважності, посидючості й бажання вдосконалювати свої компетенції.

Якщо ви хочете знайти вакансії бухгалтера, портал для пошуку роботи jobs.ua має у своєму розпорядженні велику кількість пропозицій від перевірених роботодавців. Ви можете розмістити резюме й переглядати публікації компаній, щоб подвоїти свої шанси на успішне працевлаштування.

Категорія: На правах реклами
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ