Сьогодні, 1 червня 2020 року, близько 11 години на пульт ДПРЧ-12 було отримане повідомлення від жительки вул. Видинівського у Сторожинці, що на проїжджу частину біля лісового коледжу впало дерево.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2019/12/tyrecenter.gif)
На місце одразу виїхав екіпаж рятувальників, при прибутті виявилося що над проїжджою частиною дороги звисає велика гілка одного із дерев, що становить небезпеку як для транспорту так і для людей.
Працівниками ДСНС було оперативно знешкоджено цю загрозу.
![Охорона Тигр](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2020/02/tiger_banner.gif)