Сьогодні, 1 червня 2020 року, з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей Службою у справах дітей Сторожинецької РДА спільно з Службою у справах дітей Чернівецької ОДА були передані подарункові набори для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
![Охорона Тигр](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2020/02/tiger_banner.gif)
Такі акції є традиційними. Всього сьогодні вручили подарунки 20 сім’ям по всьому району. Загалом 74 набори іграшок та канцтоварів порадують малечу з нагоди свята.
![Охорона Тигр](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2020/02/tiger_banner.gif)