У рамках місячника безпеки дорожнього руху сторожинецькі поліцейські винесли 243 постанови

З 1 червня 2020 року на території України проходить місячник безпеки дорожнього руху.

В рамках акції поліцейські СРПП Сторожинецького відділу поліції регулярно чергують на території обслуговування та розповідають водіям про основні правила, яких потрібно дотримуватись на автошляхах.

Tyre Center Сторожинець

Так, з початку відпрацювання, поліцейськими було задокументовано 283 порушення ПДР, з яких складено 40 протоколів про адміністративне правопорушення, та винесено 243 адміністративні постанови.

Проводиться профілактична робота як із водіями так і з пішоходами, які грубо ігнорують та порушують ПДР, в результаті чого на останніх винесено 44 постанови про адміністративне правопорушення передбачених ст. 127 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху пішоходами, волосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин).

Основними порушеннями на території залишається порушення правил зупинки та стоянки винесено 77 постанов, передбачених ст. 122 КУпАП (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху); керування ТЗ з не пристебнутими ременями безпеки – виявлено 43 порушника.

Що стосується більш грубих порушень ПДР, які безпосередньо впливають на стан безпеки на автошляхах та призводять до дорожньо-транспортних пригод, а саме порушення проїзду перехресть, порушення правил проїзду залізно-дорожніх переїздів, винесено 12 постанов.

Охорона Тигр

Основний акцент зроблено на виявлення водіїв, які керують у статі алкогольного та наркотичного сп’яніння.

Протягом 14 днів з початку місячника безпеки дорожнього руху поліцейськими СРППП Сторожинецького ВП були виявлено та задокументовано 21 протокол про адміністративне правопорушення передбаченого ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), які скеровано до Сторожинецького районного суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Категорія: Новини району
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ