Вчора, 25 червня 2020 року, на заклик Кіцманської РДА більше десяти сторожинецьких добровольців відправилися у село Стрілецький кут, Разом з селами Ревне та Біла велика вода понищила там майно у 255 домогосподарствах.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2019/12/tyrecenter.gif)
Хлопці допомогли розчистити проїжджу частину від уламків дерев та сміття, а також долучилися до розчищення подвір’їв самотніх літніх людей.
Таку всебуковинську толоку ініціювала Чернівецька ОДА. До неї долучилися декілька сотень добровольців з багатьох районів області.
Сторожинецькі рятувальники сьогодні, 26 червня 2020 року, взяли участь у ліквідації наслідків стихії в селі Банилів Вижницького району – допомагали проводити укріплення зруйнованої повінню дамби.
![Охорона Тигр](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2020/02/tiger_banner.gif)