TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Список кандидатів у депутати та на голову Чудейської громади

Чудейська сільська територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати та на голову громади.

Список кандидатів на посаду голови сільської ради Чудейської ОТГ:

№ п/пПІБ кандидата
1Микайло Василь Георгійович
2Піцул Анатолій Дмитрович
3Долінська Мануела Георгіївна

До комісії подали документи для реєстрації списків 8 політичних партій:

Аграрна партія

НомерПрізвище, власне ім’я (усі власні імена),
по батькові (за наявності)
1Пожога Георгій Лазарович
2Сумарюк Петро Іванович
3Мігалецька Катерина Павлівна
4Бружа Маріанна Валер’янівна
5Биндю Георгій Миколайович
6Мітрік Юліана Георгіївна
7Мотреску Георгій Тодорович
8Патраучан Родіка Митрофанівна
9Паращук Свтілана Василівна
10Биндю Микола Мірчович
11Іонашку Ольга Василівна
12Гауліка В’ячеслав Петрович
13Гавриленко Марія Георгіївна
14Іонашку  Адела Дмитрівна
15Іонашку Віктор Ілліч
16Скрипа Стелла Дечебалівна
17Дідошак Володимимр Євгенійович
18Антонович Думітру Іванович
19Іонашку Віктор Георгійович
20Оброчан Наталія Костянтинівна
21Боднарюк Михайло Радович
22Рошка Олена Радівна
23Пожога Майя Василівна
24Меглей Валерія Миколаївна
25Солкан Марія Вікторівна

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати до Чудейської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області висунутих Сторожинецькою районною партійною організацією Аграрної партії України у територіальному виборчому окрузі № 1

Номер Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові (за наявності)
1Пожога Георгій Лазарович
2Сумарюк Петро Іванович
3Мігалецька Катерина Павлівна
4Бружа Маріанна Валер’янівна
5Биндю Георгій Миколайович
6Мітрік Юліана Георгіївна
7Мотреску Георгій Тодорович
8Патраучан Родіка Митрофанівна
9Паращук Свтілана Василівна
10Биндю Микола Мірчович

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати до Чудейської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області висунутих Сторожинецькою районною партійною організацією Аграрної партії України у територіальному виборчому окрузі № 2

Номер Прізвище, власне ім’я (усі власні імена),
по батькові (за наявності)
1Іонашку Ольга Василівна
2Гауліка В’ячеслав Петрович
3Гавриленко Марія Георгіївна
4Іонашку  Адела Дмитрівна
5Іонашку Віктор Ілліч
6Скрипа Стелла Дечебалівна
7Дідошак Володимимр Євгенійович
8Антонович Думітру Іванович
9Іонашку Віктор Георгійович
10Оброчан Наталія Костянтинівна

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати до Чудейської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області висунутих Сторожинецькою районною партійною організацією Аграрної партії України у територіальному виборчому окрузі № 3

Читайте також:  Колишній головний редактор "Сторожинець.Інфо" має намір балотуватися на посаду Сторожинецького міського голови
Номер Прізвище,
власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові (за наявності)
1Боднарюк Михайло Радович
2Рошка Олена Радівна
3Пожога Майя Василівна
4Меглей Валерія Миколаївна
5Солкан Марія Вікторівна

Батьківщина

Порядковий номер кандидата в єдиному виборчому спискуПрізвище, власне ім’я  (усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Номер територіального виборчого округу, до якого віднесено кандидата***Порядковий номер кандидата у відповідному територіальному виборчому списку****
1.Попеску Василь ВолодимировичПерший кандидатПерший кандидат
2,Лук’ян Ніна Іллівна21
3.Мотреску Данієла Іванівна11
4.Гауліка В’ячеслав ПетровичвибувВибув
5.Іонашку Регіна Лівіковна23
6.Фрунза Ілля Іванович25
7.Мущак Олена  Георгіївна26
8,Марищук Тодор Лазарович31
9.Гуга Данієла Драгошівна28
10.Чимборик Олеся   Іванівна12
11.Бурла Кармелія Костянтинівна32
12.Козак  Василь Костянтинович24
13.Процюк Олександр Аркадійович34
14.Олексюк  Андрій  Ілліч33
15.Биндю Марія Миколаївна16
16.Чокан  Ілля Костянтинович17
17.Іліка Дмитро Васильович15
18.Чокан Таміла Іллівна19
19.Ончул  Георгій Анфілоєвич27
20.ПетрюкВалерія Костянтинівна35
21.Кріль Ярослав Євгенович14
22.Пожога Марина Орестівна13
23.Зборовський Сергій Дмитрович110
24.Коломийчук Валентина Костянтинівна18
25.Кашмар Петро Костянтинович29
26.Місікевич ДорінІлліч36

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Чудейської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області, висунутих Чернівецькою обласною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у територіальному виборчому окрузі № 1:

НомерПрізвище,
власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1.Мотреску Данієла Іванівна
2.Чимборик Олеся Іванівна
3.Пожога Марина Орестівна
4.Кріль Ярослав Євгенович
5.Іліка Дмитро Васильович
6.Биндю Марія Миколаївна
7.Чокан Ілля Костянтинович
8.Коломийчук Валентина Костянтинівна
9.Чокан Таміла Іллівна
10Зборовський Сергій Дмитрович

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Чудейської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області, висунутих Чернівецькою обласною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у територіальному виборчому окрузі №2:

НомерПрізвище,
власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1.Лук’ян Ніна Іллівна
2.Гауліка В’ячеслав Петрович
3.Іонашку Регіна Лівіковна
4.Козак Василь Костянтинович
5.Фрунза Ілля Іванович
6.Мущак Олена Георгіївна
7Ончул Георгій Анфілоєвич
8.Гуга Данієла Драгошівна
9.Кашмар Петро Костянтинович

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Чудейської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області, висунутих Чернівецькою обласною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у територіальному виборчому окрузі № 3:

НомерПрізвище, власне ім’я
(усі власні імена), по батькові
(за наявності)
Відомості про наявність чи відсутність представницького мандата
1.Марищук Тодор ЛазаровичВідсутній
2.Бурла Кармелія КостянтинівнаДепутат Сторожинецької районної ради
3.Олексюк Андрій ІллічВідсутній
4.Процюк Олександр АркадійовичДепутат Сторожинецької районної ради
5Петрюк Валерія КостянтинівнаВідсутній
6.Місікевич Дорін ІллічВідсутній

Слуга народу

НомерПрізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1Бурла Констянтин Іванович
2Кучурян Марінела Миколаївна
3Бурла Мирча Драгушевич
4Бобиштян Світлана Іллівна
5Бурла Мірча Іванович
6Романюк Іван Траянович
7Попеску Костянтин Васильович
8Сумарюк Ліліана Костянтинівна
9Савчук Дойна Миколаївна
10Бурла Олена Іллївна
11Веля Анжела Миколаївна
12Глушко Іван Георгійович
13Бічер Олена Георгіївна
14Бурла Дорін Михайлович
15Іліуц Костянтин Васильович

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Чудейської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області висунутих Чернівецькою Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» у територіальному виборчому окрузі № 1:

НомерПрізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1Бурла Констянтин Іванович
2Бурла Мірча Іванович
3Романюк Іван Траянович
4Сумарюк Лилиана Костянтинівна
5Веля Анжела Миколаївна

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Чудейської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області висунутих Чернівецькою Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» у територіальному виборчому окрузі № 2:

НомерПрізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1Бурла Олена Іллївна
2Савчук Дойна Миколаївна
3Бічер Олена Георгіївна
4Бурла Дорін Михайлович
5Іліуц Костянтин Васильович

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Чудейської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області висунутих Чернівецькою Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» у територіальному виборчому окрузі № 3

НомерПрізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1Бурла Мирча Драгушевич
2Кучурян Марінела Миколаївна
3Бобиштян Світлана Іллівна
4Попеску Костянтин Васильович
5Глушко Іван Георгійович

Опозиційна платформа “За життя”

НомерПрізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1Чокан Василь Костянтинович
2Биндю Василь Іванович
3Стругар Ірина Георгіївна
4Биндю Михайло Миколайович
5Падурі Ліліана Костянтинівна
6Скіпор Костянтин Миколайович
7Мегеден Марія Радівна
8Велегурська Аліса Дмитрівна
9Савчук Михайло Васильович
10Іонашку Георгій Дмитрович
11Лупашку Віталій Євгенійович
12Ленца Маргарета Георгіївна
13Дущак Георгій Іордакійович
14Іонашку Світлана Василівна
15Фрунза Северин Іордакійович
16Лук’ян Наталія Василівна
17Соколовський Ігор Володимирович
18Божеску Мінодора Петрівна
19Георгіян Петро Дмитрович
20Николайчук Віталій Вікторович
21Мінелюк Костянтин Троянович
22Дуган Олександр Радович
23Паладій Марія Василівна
24Сидорчук Іван Миколайович
25Сидорчук Анна-Марія Олександрівна

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Чудейської сільської ради, висунутих Чернівецькою регіональною організацією Політичної партії „ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” в єдиному багатомандатному виборчому окрузі №1:

НомерПрізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1Биндю Василь Іванович
2Стругар Ірина Георгіївна
3Биндю Михайло Миколайович
4Падурі Ліліана Костянтинівна
5Скіпор Костянтин Миколайович
6Мегеден Марія Радівна
7Велегурська Аліса Дмитрівна
8Савчук Михайло Васильович

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Чудейської сільської ради, висунутих Чернівецькою регіональною організацією Політичної партії „ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” в єдиному багатомандатному виборчому окрузі №2:

НомерПрізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1Іонашку Георгій Дмитрович
2Лупашку Віталій Євгенійович
3Ленца Маргарета Георгіївна
4Дущак Георгій Іордакійович
5Іонашку Світлана Василівна
6Фрунза Северин Іордакійович
7Лук’ян Наталія Василівна
8Соколовський Ігор Володимирович
9Божеску Мінодора Петрівна
10Георгіян Петро Дмитрович
11Николайчук Віталій Вікторович

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Чудейської сільської ради, висунутих Чернівецькою регіональною організацією Політичної партії „ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” в єдиному багатомандатному виборчому окрузі №3

НомерПрізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1Мінелюк Костянтин Троянович
2Дуган Олександр Радович
3Паладій Марія Василівна
4Сидорчук Іван Миколайович
5Сидорчук Анна-Марія Олександрівна

“Європейська солідарність”

НомерПрізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1Веля Адріан Миколайович
2Долінський Юрій Аристотелович
3Бурла Дана Михайлівна
4Бружа Микола Георгійович
5Лупашку Людмила Василівна
6Петровська Альона Сергіївна
7Биндю Костянтин Радович
8Паскарь Ілля Георгійович
9Татулич Іван Дмитрович
10Павел Марчела Миколаївна
11Влад Дмитро Васильович
12Чижевський Михайло Георгійович
13Чолан Георгій Мірчович
14Франчук Алевтина Дмитрівна
15Бурла Мирослава Аркадіївна
16Мунтяну Костянтин Гергійович

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Чудейської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області висунутих Чернівецькою територіальною організацією Політичної партії «Європейська солідарність» у територіальному виборчому окрузі № 1:

НомерПрізвище,
власне ім’я
(усі власні імена), по батькові
(за наявності)
1.Долінський Юрій Аристотелович
2.Бурла Дана Михайлівна
3.Бружа Микола Георгійович
4.Лупашку Людмила Василівна
5.Биндю Костянтин Радович       

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Чудейської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області висунутих Чернівецькою територіальною організацією Політичної партії «Європейська солідарність» у територіальному виборчому окрузі № 2:

НомерПрізвище,
власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1.Влад Дмитро Васильович
2.Бурла Мирослава Аркадіївна
3.Мунтяну Костянтин Гергійович
4.Паскарь Ілля Георгійович
5.Петровська Альона Сергіївна       

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Чудейської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області висунутих Чернівецькою територіальною організацією Політичної партії «Європейська солідарність» у територіальному виборчому окрузі № 3

:

НомерПрізвище,
власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1Павел Марчела Миколаївна
2Татулич Іван Дмитрович
3Чижевський Михайло Георгійович
4Чолан Георгій Мірчович
5Франчук Алевтина Дмитрівна

Громадський рух “Народний контроль”

НомерПрізвище, власне ім’я (усі власні імена),
по батькові (за наявності)
1Биндю Артур Георгійович
2Мотреску Георгій Констянтинович
3Суховерська Маргарета Дмитрівна
4Кіфу Олена Констянтинівна
5Падурі Василь Миколайович
6Паладій Ілля Васильович
7Лук’ян Регіна Дмитрівна
8Процеску Віорел Траянович
9Савчук Віоріка Семенівна
10Мотреску Ромена Андріянівна
11Мотреску Троян Констянтинович
12Фрунза Крістіна Андріянівна
13Фрунза Ганна Якимівна
14Сіменюк Валерій Радувич
15Тоненькій Ілля Аркадійович
16Вечеркович Володимир Вікторович
17Піцул Надія Дечибалівна
18ПержуАдріян Васильович
19Урсулян Олена Георгіївна
20Урсулян Адріян Михайлович
21Фрунза Георгій Володимирович

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК №1

кандидатів в депутати Чудейської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області, висунутих Чернівецькою обласною організацією політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» в територіальному виборчому окрузі № 1

НомерПрізвище,
власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1Падурі Василь Миколайович
2Мотреску Ромена Андріянівна
3Сіменюк Валерій Радувич
4Мотреску Троян Констянтинович
5Кіфу Олена Констянтинівна
6Мотреску Георгій Констянтинович

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів в депутати Чудейської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області, висунутих Чернівецькою обласною організацією політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» в територіальному виборчому окрузі  № 2

НомерПрізвище,
власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1Суховерська Маргарета Дмитрівна
2Піцул Надія Дечибалівна
3Фрунза Крістіна Андріянівна
4Процеску Віорел Траянович
5Вечеркович Володимир Вікторович
6Лук’ян Регіна Дмитрівна
7Фрунза Георгій Володимирович
8Фрунза Ганна Якимівна

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів в депутати Чудейської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області , висунутих Чернівецькою обласною організацією політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» в територіальному виборчому окрузі  № 3

НомерПрізвище,
власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1Пержу Адріян Васильович
2Савчук Віоріка Семенівна
3Урсулян Адріян Михайлович
4Тоненькій Ілля Аркадійович
5Урсулян Олена Георгіївна
6Паладій Ілля Васильович

Політична партія “Перемога Пальчевського”

НомерПрізвище, власне ім’я (усі власні імена),
по батькові (за наявності)
1Мікайлу Костянтин Євгенійович
2Биндю Георгій Ілліч
3Келінеску Микола Костянтинович
4КапшитарьОленаДмитрівна
5Попеску Крістіна Василівна
6Биндю Марин Миколайович
7Патраучан Руслан Іванович
8Федурян Валерій Аркадійович
9Кучурян Ліліана Дмитрівна
10Мікайлу Марія Іванівна
11Кучурян Марин Георгійович
12Мікайлу Іван Михайлович
13Пітей Людмила Драгомирівна
14Пітей Марина Орестівна
15Федурян Раду Аркадійович
16Гуцул Максим Вікторович

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Чудейської сільської рада Чернівецького району Чернівецької області висунутих Чернівецькою регіональною організацією політичної партії «Перемога Пальчевського» у територіальному виборчому окрузі № 1 

НомерПрізвище,
власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1Биндю Георгій Ілліч
2Капшитар Олена  Дмитрівна
3Попеску Крістіна Василівна
4Келінеску Микола Костінтинович
5Гуцул Максим Вікторович

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Чудейської сільської рада Чернівецького району Чернівецької області висунутих Чернівецькою регіональною організацією політичної партії «Перемога Пальчевського» у територіальному виборчому окрузі № 2

НомерПрізвище, власне ім’я (усі власні імена),
по батькові (за наявності)
1Биндю Марин Миколайович
2Патраучан Руслан Іванович
3Кучурян Ліліана Дмитрівна
4Мікайлу Марія Іванівна
5Федурян Валерій Аркадійович

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Чудейської сільської рада Чернівецького району Чернівецької області висунутих Чернівецькою регіональною організацією політичної партії «Перемога Пальчевського» у територіальному виборчому окрузі № 3

НомерПрізвище,
власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
1Кучурян Марин Георгійович
2Мікайлу Іван Михайлович
3Федурян Раду Аркадійович
4Пітей Людмила Драгомирівна
5Пітей Марина Орестівна
Категорія: Вибори
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ