15 та 16 жовтня у Сторожинці та Глибочку буде обмежено газопостачання

Сторожинецька дільниця Вижницького відділення АТ «Чернівцігаз» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на ГРП в м. Сторожинець та с. Глибочок буде тимчасове припинено газопостачання з 900 15.10.2020 р. по 1900 16.10.2020 р. за наступними вулицями та адресами:

Tyre Center Сторожинець

вул. Видинівського з провулками, Вижницька з провулками, Гуцульська, пров. Гуцульський,  Берегометська з провулками, Полтавська з провулками, Миколайчука , Новобросківецька, Подільська, Крейтера, Якобашвілі, Київська з провулками, Белінського, Гайдара, Коперника, Вишнева з провулками, Прикарпатська, Герцена, Незалежності, Некрасова, Чкалова, Чаплигіна, Миру з провулками, Карюкіна, Довбуша з провулками, Черемшини, Емінеску, Гайдамацька, Вишнивецького, Січових Стрільців, Опришків, Смаль-Тоцького, Маковея, Чапаєва, Зелена, Молодіжна, Косівська, Нікітіна, Копайгородська, 40р. Перемоги, І.Франка, Льва Толстого, Сагайдачного, Кармелюка, Котовського, Фрунзе, Пархоменка, Боженка, Дарвіна, Першотравнева з провулками, Чернівецька з провулками, Гоголя, Лопуляка, Шевченка, Кобилянська, Головна, Грушевського, Реутова, Мічуріна, Федьковича, Щастя, Гвардійська, Підлісна, Садова, Старицького, Івасюка, Сонячна, Весняна, Глибоцька, Хотинська, Яремчука, Фізкультурна, Залізнична, Піонерська, Коломийська, Лермонтова, Пушкіна з провулками, Нова, Ярослава Мудрого, Матросова, О. Кошового, Сиретська, Шмідта, Мазепи, Промислова, Чугуніна, Котляревського, Південна, Кривенка, Квітнева, Лізи Чайкіна, Ярини Вільде, Річкова, Гастелло, С.Лазо, Л. Українки, Клинівська та перший і другий провулок, Західна, частина Б.Хмельницького, с. Глибочок, Крива 1

Відновлення газопостачання буде проводитись без додаткового попередження.

Основні правила користування газовими приладами:

  • При виявленні запаху газу, закрийте газові крани і провітріть приміщення, не запалюйте вогонь, не вмикайте електроосвітлення і електроапаратуру, негайно викликайте аварійну газову службу за номером «104» !
  • Не залишайте без нагляду працюючі газові прилади!
  • Провітрюйте приміщення, де встановлені газові прилади!
  • Якщо тяга в димоході слабка або відсутня не користуйтесь газом – це смертельно небезпечно !
  • Не перевіряйте тягу у вентиляційних каналах запаленим сірником!
  • Після користування газом, закрийте крани на газопроводі!
  • Не користуйтесь несправними газовими приладами!
  • Не використовуйте для сну кухні та приміщення, де встановлені газові прилади!
  • Не обігрівайте домівку  за допомогою газової плити, не сушіть білизну над плитою!
  • Не переміщайте, не встановлюйте та не ремонтуйте газові прилади самовільно. Довірьте цю роботу професіоналам!

Старший майстер В.І. Бойко Сторожинецької дільниці Вижницького відділення АТ «Чернівцігаз»

Категорія: Інформація
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ