Державною комісією з питань ТЕБ та НС на території Чернівецької області встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки.
Сторожинецька міська рада провела засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Відповідно до постанови КМУ №1236 з усіма змінами та доповненнями було заборонено роботу усіх суб’єктів господарювання згідно виду діяльності відповідно до цієї постанови та додатково прийнято рішення не відновлювати навчання у навчальних закладах, крім дитячих садків, у зв’язку із збільшенням захворюваності на COVID-19.