У Сторожинецькому лісовому коледжі відбулась онлайн-виховна година з правової тематики

У Сторожинецькому лісовому коледжі відбулась онлайн-виховна година правової тематики. Організаторами виступили практичний психолог/викладач коледжу Максим Пансик і вихователь/викладач Інна Півторак.  До заходу були залучені студенти різних курсів, що закріплені за гуртожитком. Запрошеним гостем виступив старший інспектор СЮП ЧРУП ГУНП Володимир Прокопчук.

Були розглянуті наступні питання: права і обов’язки студентів коледжу, права і обов’язки неповнолітніх і повнолітніх, різні види порушень і відповідальність (цивільна-правова, адміністративна, кримінальна) за їх скоєння, булінг, юридичні ознаки і законна протидія, профілактика вживання серед молоді наркотичних, тютюнових і алкогольних виробів, питання самозахисту і самооборони, володіння холодною і вогнепальною зброєю і інші.

Окремо було розглянуто питання профорієнтаційного плану, а саме робота в поліції. Студенти дізнались про вимоги до кандидатів в поліцейські, можливості здобуття освіти відповідного фаху, особливості роботи в поліції та різних її підрозділах.

На завершення учасники заходу дійшли спільного висновку, що порушувати закон не варто, а з поліцією зустрічатись тільки на таких профілактичних зустрічах.

Слід зазначити, що дана зустріч є не першою і далеко не останньою. Заплановані наступні зустрічі з представниками органів правопорядку для охоплення всього студентського колективу. Сторожинецький лісовий коледж дбає про правову обізнаність своїх студентів.

Категорія: Освіта
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ