Вибираємо ванну у 2021

Ванна — невід’ємна частина будь-якого сучасного дому. Це вкрай важливий елемент сантехніки, оскільки він виконує не тільки гігієнічну функцію, але також і допомагає розслабитися після тяжкого робочого дня. Лежачи в ванній з ароматною пінкою всі неприємності відходять на другий план. Така гігієнічна процедура допомагає відновити душевний спокій та зробити шкіру більш живою та гладенькою. Окрім цього, враховуючи те, що ванна має значні розміри вона в обов’язковому порядку стає важливим елементом загального інтер’єру ванної кімнати.

Вибір ванної не такий простий, тому що треба враховувати багато параметрів, а ключовими є розмір і матеріал. Щоб трішки спростити цей вибір далі розглянемо ці критерії.

Який обрати матеріал

Сучасні ванни виготовляють з багатьох матеріалів, але найбільш популярними є:

  • Чавун. Виготовлять методом виливання із чавуна — металу, який має високі експлуатаційні якості. В якості покриття виступає емаль, що подовжує строк служби виробу. Серед ключових переваг варто відзначити те, що вода в ній довго зберігає тепло. Також чавун добре поглинає звук.
  • Сталь. Головний критерій вибору сталевої ванни — товщина стінок. Від цього буде залежати, чи прогинатиметься вона чи ні. Варто відзначити такий плюс виробу як доступність ціни та невелика вага конструкції. Втім, вода в ній швидко остигає.
  • Акрил. Сучасний матеріал, який має невелику вагу. Вода остигає в такій ванні не дуже швидко. Особливість матеріалу полягає в тому що, він має широкий діапазон цін. Можна вибрати ванну в будь-якій формі. Мінусом можна вважати вразливість щодо високих температур.
  • Кераміка. Це справжній вибір естетів, які не звикли йти на компроміси в питаннях власного комфорту. Такі вироби мають ідеально гладку поверхню. Добре зберігають температуру води. При наповненні не створюють шуму. При обережній експлуатації мають довгий строк служби.

Як визначитися з розміром

Одним з ключових параметрів вибору являється також і розмір, від якого залежить комфортність використання ванни всіма членами родини. Цей показник складається з висоти борта, глибини, ширини і довжини чаші. При визначенні оптимальних показників розміру треба враховувати середні значення всіх членів родини. Як правило, універсальними значеннями є довжина в межах 150-180 см, ширина — 70-80 см, а глибина — 50-60 см. Варто зазначити, що це середні показники, але якщо в сім’ї є члени з високим зростом або схильні до повноти, то це значення можуть бути вищі.

Якщо говорити про форму, то це питання відноситься більше до декоративних моментів оформлення приміщення.

Чотири моделі ванних, які варті уваги

Навіть досвідчений покупець може розгубитися з першого ж погляду на асортимент сучасних виробників сантехніки. Щоб трішки спростити процес вибору далі розглянемо чотири топових моделі ванних.

  • Ванна Cersanit Virgo 170×75 прямокутна (S301-045). Сантехніка елітного сегмента від польського бренду. Виготовлена з високоякісного акрилу, тому має відмінні експлуатаційні показники. Виконана в прямокутній формі і має товщину стінок 4 мм.
  • Ванна Ravak Campanula II 170 (CA21000000). Чеська сантехніка, яка має відмінні показники практичності та функціональності. Виготовлена з акрилу, товщина якого 5 мм. Технічні властивості дозволяють додатково укомплектувати ванну декоративною панеллю, підголовниками та гідромасажною системою.
  • Ванна Villeroy & Boch Oberon 170×75 (UBQ170OBE2V-01). Матеріал із якого виготовлена ванна — кварил, який поєднує в собі високі естетичні данні та надійність. Зайвим доказом цього може слугувати офіційна гарантія на 10 років.
  • Ванна Radaway Nea 170×70 + ніжки (WA1-02-170x070U) + сифон. Продукція польського виробника, яка має високу надійність, що досягається внаслідок використання акрилу. Перевагою такого вибору є наявність ніжок і сифону в комплекті.

В статті ми дали доцільні поради щодо вибору ванни у 2021 році, та розглянули чотири моделі, які мають попит. Більше моделей і актуальні ціни на ванни дивіться на https://www.keramis.com.ua/uk/category/vanny/

Категорія: На правах реклами
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ