TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Прокуратура звернулася до суду щодо повернення майна Великокучурівської сільської ради вартістю 560 тисяч гривень

Сторожинецький відділ Чернівецької окружної прокуратури звернувся до Сторожинецького районного суду Чернівецької області з позовною заявою про повернення майна Великокучурівської сільської ради, вартістю 560 тис. грн.

Так, встановлено, що у серпні 2019 року між Великокучурівською сільською радою, та товариством із обмеженою відповідальністю, зареєстрованому у м. Чернівці, укладено договір відповідального зберігання.

Відповідно до вказаного договору Великокучурівська сільська рада зобов’язується передати паливну деревину в кількості 560 кубічних метрів, вартістю 559 966,40 грн., а товариство прийняти вказану деревину на відповідальне зберігання протягом строку дії цього договору.

Однак, в подальшому, після того як у грудні 2019 сільська рада звернулася  до товариства про повернення отриманого на зберігання товару, а у разі неможливості повернення отриманого на зберігання майна – сплатити на рахунок сільської ради його вартість, товариство відповіді на вказані звернення не надало, а майно не повернуло.

Враховуючи викладене, Сторожинецьким відділом подано до Сторожинецького районного суду позовну заяву в інтересах  держави в особі Великокучурівської ОТГ про повернення вказаної паливної деревини  в кількості 560 кубічних метрів, вартістю 559 966,40 грн..

Сторожинецький відділ Чернівецької окружної прокуратури

Категорія: Кримінал
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

 

АРХІВ