Сьогодні в м. Сторожинець від бетонного моста по вул.. Б.Хмельницького в напрямку селища Красноїльськ у рамка програми Президента України «Велике будівництво» розпочалися ремонтні роботи, на момент виїзду на місце працювала дорожня техніка шляховики проводили підготовчі роботи а саме фрезерування та вирівнювання верхнього шару покриття дороги, з двох сторін були установленні відповідні знаки, контроль за відсутність заторів була покладена на регулювальників які відповідали за здійснення пропуску колон в потрібному напрямку.
![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2021/09/изображение_viber_2021-09-02_18-50-40-977-1200x800.jpg)
Поліція та працівники служби автомобільних доріг просять всіх водіїв віднестися зрозумінням бути уважними та обережними .
![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2021/09/изображение_viber_2021-09-02_18-50-37-170-1200x698.jpg)