Сторожинчани вдячні керівництву за вирішення проблеми вивезення сміття

Бабине літо! Прекрасна пора, щоб прибрати подвір’я, викопати городину, навести лад в обійсті.

Саме зараз, під час осінніх робіт, виникає величезна кількість твердих побутових відходів, які жителі міста зносять до заздалегідь визначених місць з сміттєвими контейнерами.

І уважні сторожинчани не могли не помітити ефективного та ефектного миттєвого рішення щодо вивезення сміття з міста: немає вивезення – немає проблеми.

Нарешті чітка та ефективна бездіяльність керівництва громади у сфері поводження з побутовими відходами нанесла тотальне покращення благоустрою у тихих гарних дворах Мікрорайону, маленьких вуличках Зарічча, гомінких та добре освітлених вулицях центру міста.

Сторожинчани вдячні за таку ефективну тактику спихування відповідальності на попередників, передачі повноважень чужинцям і замилювання очей грамотами за грантові проекти замість реальних дій по прибиранню Сторожинця, який вже, завдяки зусиллям недолугих “ефективних” менеджерів, скоро перетвориться на сміттєзвалище цілком.

За нашою інформацією, на цьому ініціативи містян не закінчуються, і в знак подяки вже зараз деякі сторожинчаги готуються власним коштом зібрати зображені нижче “покращення” на вантажівку та вивезти під хату тим, хто отримує бюджетні гроші за імітацію керування громадою – міському голові, секретарю міської ради, заступнику та іншим “перекладачам проблем”.

Всі розуміють, що такої “мотивації” розкидано Сторожинцем не на один вагон.

Вже від редакції можемо запропонувати використати спорожнілі сміттєві баки як транспорт для деяких можновладців.

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ