Наступ ЗСУ. В окупованому Херсоні чутна стрілянина, йдуть вуличні бої

Збройні сили України 29 серпня офіційно повідомили, що ведуть наступальні дії на півдні. Протягом дня в Херсоні та Новій Каховці чули потужні вибухи. ЗСУ знищили низку складів із боєприпасами, зруйновано практично всі великі мости ­– Антонівські залізничний та автомобільний і Новокаховський. Залишилися лише пішохідні переходи.

Сьогодні, 30 серпня, на Херсонщині також гаряче: ЗСУ пішли у контрнаступ, бої тривають фактично по всій території області, лунають потужні вибухи. Главком детально розповідає, що зараз відбувається на Херсонщині.

Збройні сили України повідомили, скільки російських загарбників і техніки знищено на Херсонському напрямку за минулу ніч. Окрім 80 рашистів, захисники знищили майже 60 одиниць техніки.

Станом на 10.30 стало відомо, що ЗСУ на Херсонщині відрізали для загарбників шляхи постачання. Про це сказав голова Херсонської обласної воєнної адміністрації Ярослав Янушевич в ефірі «Апостроф TV».

«Можу підтвердити точні удари по опорних пунктах, скупчення ворожої сили та техніки в ряді районів Херсона. Хірургічними ударами ЗСУ повністю виведені з ладу всі великі мости: Антонівський залізничний та автомобільний та Новокаховський. Залишилися лише пішохідні переходи», – уточнив він.

За словами голови Херсонської ОВА, в результаті російська армія виявилася повністю відрізаною від постачання особового складу, зброї та боєприпасів із Криму та лівобережної Херсонщини.

Янушевич ще раз наголосив: просить громадян якнайшвидше евакуюватися із Херсонщини на підконтрольну Україні територію. В області склалася складна ситуація із енергопостачанням. Без світла – багато населених пунктів на лінії зіткнення. У 33 звільнених ЗСУ населених пунктах повністю відсутнє електропостачання, в 14 його вдалося відновити, а в решті (із 51 звільнених) це поки неможливо через бої. Є проблема з ліками та засобами гігієни.

Після 10 ранку із місцевих пабліків тимчасово окупованого Херсона стало відомо, що вибух пролунав на Миколаївському шосе. Крім того, надійшла інформація про підрив «начальника чергової частини ГІБДД», призначеного Росією. Підтвердження цієї інформації поки немає.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ