"Час мирного протесту минув", – російські сили опору в Ірпені об’єдналися заради силового повалення путіна

В українському Ірпені, звільненому від російської окупації, 31 серпня три опозиційні російські організації підписали декларацію про співпрацю. Вони готові до повалення російського диктатора володимира путіна. Про те, що сталося, повідомив у Facebook один із підписантів, колишній депутат Державної Думи Російської Федерації Ілля Пономарьов, який очолив це об’єднання, пише Діалог.ua

Свій підпис під декларацією поставили Легіон “Свобода Росії”, який бере участь у війні на боці України, “Російський добровольчий корпус”, а також “Національна республіканська армія”. Остання, нагадаємо, взяла на себе відповідальність за ліквідацію у Підмосков’ї російської ультраправої пропагандистки Дарії Дугіної.

За підсумком підписання документа Пономарьов заявив, що їхньою головною метою є створення революційного уряду, який забезпечить перехідний період у РФ після краху режиму путіна. Символікою руху став біло-синьо-білий прапор. В Ірпіньській резолюції йдеться, що три організації “поділяють завдання щодо звільнення РФ від путінської тиранії, припинення терору кремлівських силовиків… і якнайшвидшого припинення агресивної війни проти України”.

Підписанти домовилися координувати свої дії у боротьбі з режимом, вести спільну інформаційну політику, а також сформувати політичний центр для взяття влади у свої руки після повалення Путіна. Координатором цього центру став Пономарьов. Три організації запевнили, що вони мають намір боротися виключно із режимом Путіна, а простих громадян РФ мають намір звільнити від диктатури та захистити.

Головна мета – створення вільної та незалежної Росії, в якій не буде олігархату, корупції, свавілля силовиків, воєн і анексій. Рух закликав російську опозицію та простих громадян відкинути всі протиріччя та включитися у боротьбу з диктатором. “Часи мирного протесту пройшли безповоротно… Кремлівський режим має бути знищений в ім’я миру на планеті та збереження життів росіян і українців”, – йдеться у документі.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ